Říjen 2007

SNěHuLáČci

31. října 2007 v 19:45 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Vánoce

BLLeeSSkkOOvvKKaa*94

30. října 2007 v 16:43 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky

Jméno pro halloweenskou panenku?


Tapety diddl halloween,vánoce,zima

30. října 2007 v 15:28 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >Diddl♥

Desing || 3 → Happy Halloween

30. října 2007 v 14:34 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  desingy


Me To YoU

30. října 2007 v 12:22 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Desing || 2

28. října 2007 v 9:15 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  desingy

*Giraffe*

28. října 2007 v 8:29 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

bleskovkaaaaaa*93

27. října 2007 v 21:16 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky
kitty_rose/Aroze.gifkitty_rose/Hroze.gifkitty_rose/Oroze.gifkitty_rose/Jroze.gif

Jak se máš ?
Libí se ti můj desing ?
Co mám na blog přidat ? :-)
Přijdeš ještě ?
Napiš vzkaz :-* pro mě :-)

Hello kitty - avatárky

27. října 2007 v 20:52 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*mini opičky - pixels

27. října 2007 v 19:57 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Obrázek “http://th156.photobucket.com/albums/t21/ikadarkangel/th_thsniffle.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th163.photobucket.com/albums/t294/MORGUEMORGUE/th_thmonkey.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th159.photobucket.com/albums/t153/tazzadevil/th_yociexp108.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp10.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp11.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp15.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp16.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp19.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp24.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp30.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp42.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/yociexp53.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexpress04.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexpress06.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


-STOP! Bleskovkaaa o simpsonových

25. října 2007 v 11:32 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky
bleskovka o simpsonových pro 2 !
Obrázek “http://www.simpsonsweb.cz/img/rubriky/postavy/1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
1-Kolik je malé Maggie ?
2-Bez čeho nemůže být Maggie ?
3-Co nemá rád Bart ?
4-První lásky Barta ?
5-Nej. homerovo jídlo ? a pití ?
6-Přátelé Houmra

7-Nepřátelé houmra
8-Kolik je houmrovi ?
9-Jak jse jmenují sestry Marge ?
10-Koho má rádMilhouse ?

11-Jak se máš ?
12-Jak si uživáš podzimní prázdniny ?
Dárečky ↓
Pro Jožu
Pro Máju
Pro Petu

BLesKovkaaa*92

21. října 2007 v 18:08 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky
Bourjois Effet 3D Mobile High Shine Lip Gloss Cell Charm Accessory
Rose EmblematicRose EmblematicBourjois Effet 3D
Beige ElasticBeige Elastic Brun GalacticBrun Galactic Rose Idyllic Rose SymphonicRose Symphonic Rose CharismaticRose Charismatic Transparent OniricTransparent Oniric Rose BahamasRose Bahamas Fresh KissFresh Kiss
Vyber si barvičku lesku

Korálové království

21. října 2007 v 16:10 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Zajímavosti
Mořské vody jsou kalné. Vlny mají takovou sílu, že se v nich potápěči obracejí jako v pračce. Takovou rozmanitost, odloučenost od civilizace a hojnost barev a tvarů jako zde však nenajdeme nikde na světě. Korálové útesy nedaleko indonéských ostrovů Raja Ampat.

Kliknutím fotografii zvitšíte. Parapriacanthus ransonneti Hejno metaříků se ukrývá pod baldachýnem větevníku. Kliknutím fotografii zvitšíte. Zarostlé ostrovy tvoří kouzelné bludiště okolo ostrova Wayag na severním konci ostrova Raja Ampat. Můžeme zde najít celý mikrosvět. Jeho ochranu zajišťuje například nově chráněná oblast Bird´s Head Seascape.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Ucla xenogrammus Téměř průsvitná rybka z čeledi tříploutvovitžch se zdržuje na tvrdém korálu porostlém modrými polypy.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Porcellanella sp. Tento krab je velký jako nehet. Splývá s rýhováním měkkých korálů tvořeným kousky uhličitanu vápenatého, které jsou oporou těla korálu naplněného vodou. Kliknutím fotografii zvitšíte. Autor fotografie, zkušený reportér, který fotografuje světové oceány a korálová moře již několik desetiletí, ponořil aparát částečně do vody, aby zachytil kouzlo okamžiku: místní rybář vyráží v podvečer na lov uprostřed stříbřité vody. Snímek tak charakterizuje tyto ostrovy jako místo, kde žijí lidé skutečný život obklopeni až barokně mystickou přírodou.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Manta birostris Byly jako kondoři využívající termické proudy v horách. Manty s rozpětím křídel tři metry a více, ozářené sluncem, klouzaly proudy Dampierova průlivu. Zatímco se tito obři krmili zakalenou planktonovou polévkou, byly malé rybky pod jejich ochranou. Kliknutím fotografii zvitšíte. Periclimenes imperator kreveta Jen asi 2,5cm dlouhá kreveta císařská hoduje a zároveň čistí sumýše velkého o rozměrech lívance. Kreveta požírá plankton a nánosy organické hmoty, které se na tomto pomalém sumýšovi usazují.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Naso caeruleacauda bodlok Osamělá barakuda proniká do hejna bodloků modroocasých. Tyto ryby se shromažďují v celých stovkách a sledují proudy na okraji prudkých srázů korálových útesů.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Plectorhinchus polytaenia chrochtal , foto: J. Hayesová Na spodním konci útesu v hloubce 20m vykukují chrochrali mnohopruzí z vysokého korálového stromu. Jejich hejna často měnila tvar, nikdy však neopouštěla útočiště mezi větvemi.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Toxotes jaculatrix Hejno lučištnic těsně pod hladinou. Rybka lučištnice je vskutku unikátní hříčkou přírody. Loví "pliváním" tenkých proudů vody, prostřednictvím jichž sestřeluje hmyz nad vodní hladinou. Sama je velká asi jako lidská ruka.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Hippocampus denise
Hippocampus denise Pro maličkého mořského koníčka, velkého asi jako nehet na malíčku, je nápodoba nejjistější taktikou pro přežití. Bílými boulemi napodobuje polypy ze své korálové zahrádky.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Prionovolva sp. Na snímku zblízka je zavinutec krásně zářivý, při pohledu z dálky ho však dobře maskují nadýchaní růžovobílí měkcí koráli. Tělo měkkýše pokrývá schránka - známá mušlička kauri.
Kliknutím fotografii zvitšíte. Eucrossorhinus dasypogon Vobegong indonéský, připomínající opotřebovanou rohožku, číhá v sudu na naftu pocházejícím pravděpodobně z druhé světové války. Jeho zabarvení a vzor splývají s mořským dnem, a tak může snadno překvapit svou kořist ze zálohy. Kliknutím fotografii zvitšíte. Batrachoididae Průzračně vodové oči a obrovská zářící tlama vybafly na fotografa 18 pod hladinou moře. Tento žabohlavec je predátor a loví celkem zákeřným způsobem. Autor ho potkal u ostrova Fakfak.
Kliknutím fotografii zvitšíte. V křivolakém průlivu mezi ostrovy Waigeo a Gam se stýká útes s deštným pralesem. Tři metry pod hladinou se rohovitky koupou ve světle propouštěném džunglí nahoře. Kliknutím fotografii zvitšíte. Aurelia aurita
Talířovky ušaté s průměrem asi 25 cm vyplouvají za soumraku k hladině nedaleko ostrova Gam. Ozáříme-li je bleskem, jejich průhledné tělo se rozsvítí. V chráněném zálivu jich světélkovaly tisíce, jako by zde tepalo srdce moře.

Nejkrásnější zvířecí miminka

21. října 2007 v 15:54 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Zvířata

Nejkrásnější zvířecí miminka

Zvířecí mláďata si samozřejmě většinu času hrají. Pokud tedy nespí, případně nejí. Trénují lov, běh, obranu, prostě věci nezbytné pro přežití.
Co je malé, to je hezké, říká jedno léty prověřené přísloví. A je to většinou opravdu tak.. Některé druhy zvířat byste ale po narození ani nepoznali. Jsou maličká, slepá a bezbranná. A to včetně dravců, před kterými, když jsou dospělí, byste vzali nohy na ramena!

Pes
Samostatný až po dvou měsících

Nejlepším přítelem člověka je podle staré pravdy pes. Když se v rodině narodí štěňátka, je to vždycky pozdvižení. Jsou slepá, hluchá a zcela bezmocná. První týdny jsou odkázána na péči psí mámy. Roztomilé chlupaté koule poletující po bytě a trhající vše, co jim přijde pod zuby, se z nich stanou nejdříve po dvou měsících.

Kočka
Bude nejlepší mámou na světě

Kočka může přivést na svět pěknou hromádku koťat. Všechna se narodí slepá a hluchá a kočičí máma se musí pořádně snažit, aby všechny své potomky zabezpečila a ochránila minimálně několik prvních týdnů. Maličké chlupaté kuličky se choulí v pelíšku namačkané jedna na druhou, dokud se jim nerozlepí oči a nezačnou vnímat zvuky. Potom už s nimi není k vydržení a žádné klubíčko, papírek, nebo plyšová myška nejsou v bezpečí.

Kliknutím zvětšteKráva
Hned po narození musí vstát

Tur domácí, neboli kráva, je zvíře velmi užitečné. Pijeme kravské mléko, jíme sýry z kravského mléka, jíme hovězí maso. Oblíbenou lahůdkou gurmánů je telecí. Kdo by ale při pohledu na maličké telátko, které se musí během několika málo desítek minut po porodu postavit doslova na vlastní nohy, měl chuť na telecí soté? Obrovské zvídavé oči, vratký krok a především neustálá chuť na mlíčko jsou pro zdravé telátko typické.

Kliknutím zvětšteČínský medvěd - kočka
Pandu po narození nepoznáte!

Její čínské jméno je v překladu medvěd kočka. Panda velká je jedním z nejohroženějších druhů na Zemi. Ne nadarmo se dostala i do znaku tzv. Světového fondu na ochranu přírody. Když se narodí pandí mládě, vypadá spíš jako hodně předčasně narozený plod. Maličké růžové zvířátko, které nevidí, neslyší a není schopno samo ani chodit, měří něco kolem 15 cm a váží asi 70-100g, což je přibližně 1/900 hmotnosti dospěláka vážícího až 125kg!

Kliknutím zvětšteLední medvěd
Ani ne kilogram těžká bílá koule

Na počátku letošního roku se velkou hvězdou berlínské zoo stal maličký lední medvěd Knut. Vlastní máma ho odvrhla a nahradit ji musel ošetřovatel Thomas Dörflein. Oba se velmi skamarádili, ovšem vzájemným hrátkám je nyní konec. Lední medvěd po narození váží pouhých 450-900 gramů, je holý, slepý a hluchý a je zcela odkázán na péči rodičů. V dospělosti se z něj ovšem stane brutální šelma vážící až 600kg, která nemá na souši konkurenci. Navíc jsou medvědi nesmírně inteligentní a tím nebezpečnější.

Kliknutím zvětšteMedvěd hnědý
Drsná šelma z hor

Medvědů je mnoho druhů. Jedním ze základních je medvěd hnědý. Malá medvíďata jsou stejně jako ostatní mláďata neskutečně roztomilá chlupatá stvoření, která se rodí slepá a hluchá. Budoucí drsná šelma vážící v některých případech až 1000 kg má při porodu asi půl kilogramu a vidět začne teprve po měsíci. Celého čtvrt roku nevystrčí čumáček z brlohu a nechá se opečovávat svou medvědí mámou. Ale pozor! Z těch maličkých rozdováděných chlupáčů vyrostou pořádní zabijáci, postrach okolí.

Kliknutím zvětšteKůň
Atlet od narození

Kůň je jedním ze zvířat, která si člověk ochočil již před mnoha staletími. Existuje mnoho druhů, narození a první krůčky jsou však u většiny dost podobné. Hříbě se narodí velmi dobře vybavené pro život a už po několika málo desítkách minut je schopné prohánět se s maminkou po louce. Mláďata zvířat, která mají mnoho nepřátel, se prostě musejí umět ohánět od narození.

BLeSkOvKa sváteční*91

19. října 2007 v 20:48 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky
Ták když mám ten svátek
jak se mě může říkat jsem Michaela?
pro prvních 5

Pokračování soutěže o nej.kamarádku - konec -

19. října 2007 v 11:52 Soutěže

Misa.Cool

1-Dádinka a moje jméno Míša
2-11 a mi je 10
3-je s ní sranda a to co řekne stojí zato a tak se sem přihlásím mno!

Kikuska

1.elsi

2.12 je o tejden mladsí než já a narodila se ve stejnym pokoji

3.Je to ten uplne nej clovicek kdyz je na dovoleny nebo je nemocna ve skole je nuda venkuje nuda proste je bez ni vsude obrovitanska nuda nastesti bydlime jen par baracku od sebe .Vymejslime fakt mazec treba pisnicky o dejaku kdyz se nudime pohadky ...treba GPS pes NONY je s ní fakt supr zábava je to ta nej kamí na světě přála bych jí všem nikdy sme se napohádaly vubec

Kristýna


1-Miška
2-jí 13 a mě 11 a 7měsíců

3.Miška?Je strašně fajn i když si spolu píšeme jen přes icq.Známe se tak dlouho jako každý správný kámošky :).Jsem ráda když se na icq vždycky přihlásí,mám si hned s kým psát,i když je tak daleko je mi to úplně fuk.Jsme kámošky a to na tom nic nezmění :).


hlasujte do 8.11.

výherkyně získá dárek-překvapení domů


Soutěž O NeJ.kAmAráDkU- konec -

19. října 2007 v 11:33 Soutěže
Image Hosted by ImageShack.us

Lenca:-)

1.Michala Skybová
2.14
3.protože je sní sranda,pomůže v nouzi,když si s něčím nevím rady tak mi pomůže...

Elsi

No tak jí přihlásím mno :
1. Kiki H.
2. 12
3. Dokáže mě vždycky rozesmát , vymejšlíme ty nejbláznivější nápady , dokáže mi vždy poradit, jezdíme spolu na ty nej výlety ,
dokáže si udělat ze všeho legraci.
A i když tuhle soutěž nevyhraje , pro mě bude ta nejbestověší holčina na celym světě.

Verik


1.Petra B.(Petik)
2.14
3.Mam ji mocinky ráda!Teď je na dovolene a moc se mi po ni styská!:_-(Je to super holčina!Prostě ta nej kámoška která existuje!Nevím co bych si bez tebe počala!Díky za to že jsi!MTMMR
Pak dej vědět!Díííky!
Mame spol. blog!
Papa

Vřeštílek

1.Týna
2.10
3.Umí mi podpřit,a je asi ta nej z kámošek.Když je škola,chodí ke mě každý den...Ja ta nej,tedy pro mě...I když se někdy pohádáme,tak je nam líto,že se spolu nebavíme...
O prazdniách jsme se viděli asi jen 2...A ikdyž nevyhraju,tak je to pořád moje nej. kámoška a MTMR!

Paťa

1.Lucka Ch.
2.11
3.protože je sní sranda a nenudím se sní...a vždycky mi je oporou


ŽaBičkY

19. října 2007 v 10:27 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*