Květen 2008

Opičák Tatu slaví 1. narozeniny

30. května 2008 v 14:47 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Zvířata

Tatu slaví 1. narozeniny

PRAHA - Gorilí kluk Tatu slaví dnes v pražské zoo první narozeniny. Ráno začne velký den zřejmě nepříjemným překvapením, tedy menší dietou. Vrchní ošetřovatel Marek Ždánský totiž pro oslavence a gorilí rodinku objednal přímo z Afriky dvě větve banánů.
"Banány milují, ale dostávají je jen výjimečně, aby netloustli. Aby to zvládli a nepřejedli se, budou mít po ránu dietu," objasňuje Ždánský. Nejvíc si na nich zřejmě pochutná otec Richard. "Aby z toho Tatu něco měl, až budou ostatní hodovat, zavolám si ho k sobě a dostane banán rovnou ode mne," plánuje strategii Ždánský.
A to není jediný dárek, který Tatu dostane. Už včera mu jeden - dort z ovoce a zeleniny - věnoval deník Aha!. Dnes se dočká například proutěných košů na hraní, vyřádí se s nimi prý celá gorilí rodinka. Dárky přitom gorilkám mohou nosit i návštěvníci. "Pokud jsou to dřevěné nelakované hračky bez hřebíků a šroubů, dáme jim je," ujišťuje ošetřovatel.
Gorilí rodina
  • RICHARD: Je vládcem tlupy. Je skvělý a hrdý otec. Dokáže být vlídný, ale také přísný a nesmlouvavý. U jídla ho nikdo nesmí předběhnout.
  • SHINDA: Je vůdčí samicí gorilího »harému«. Touží po miminku, ale zatím se ho kvůli následkům někdejší hormonální antikoncepce nedočkala.
  • KIJIVU: Matka mláďat MOJI a TATU.
  • KAMBA: Ze samic je nejstarší.Narodilo se jí mrtvé mládě, s nadšením se ujala role babičky. V tlupě působí jako skvělý diplomat.

Panenky

29. května 2008 v 15:49 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Maki trpasličí

13. května 2008 v 10:14 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Zvířata

Maki trpasličí: Miminka menší než prst…


JIHLAVA - V jarní nadílce mláďat v jihlavské zoo jsou i dvojčata poloopiček maki trpasličích. Bez ocásku jsou menší než lidský prst. Když se narodila, vážila kolem tří až pěti gramů. Až vyrostou jako táta s mámou, budou vážit kolem 40 gramů.
Domovem maki, kteří jsou nejmenšími příbuznými lemurů, je Madagaskar. Za soumraku a v noci mistrovsky šplhají a skáčou po větvích. Den tráví obvykle odpočinkem v dutinách stromů. Nejvíce si pochutnávají na různých plodech a ovoci, občas si uloví ještěrku a hmyz. Hostinu s chutí zapijí ovocnou šťávou nebo nektarem. Dvouletý otec jihlavských dvojčat pochází z pražské a jejich o čtyři roky starší matka z vídeňské zoo

Mixíček

12. května 2008 v 16:44 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

LETTLINCE♥

8. května 2008 v 21:49 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Dárečky

Avatary

8. května 2008 v 21:17 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Diary

8. května 2008 v 20:39 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  x....My DiArY
ahojj tak dnes byl skvělej den byla jsem u kamarádky její kočičce se narodili 3 krásný kotátka


jedno bych si hned vzala pak byla tu prababička má už 82 let a je pořád čilá a od zítra do neděle se chystáme na chatu je tam krásně na samotě u lesa napřed uklídíme chatu pak bude čas i na přečtení knížky a časopisu chystím se koupit si bravo girl s leskama na pusinku dala jsem tam inzerát upoutávku na můj blogísek tak doufám že ji zveřejní čekám na dáreček od kamarádky Holly♥ která ho poslala až ze slovenska a s diddlem♥ já se ták se těším ale už dva týdny nejde snad dojde já mám smůlu na vánoce mě už jeden dárek od kamarádky Lettlinky♥ někdo sebral z obálky a přišla mě jen rozhadrovaná obálka jen s přáníčkem abych si dárek dala pod stromeček a on nikde naštěstí kamarádce pošta za to vrátila penízky jsou tu novinky na blogu ale ještě mám dělat diplomky nějak mě na to nezbývá čas ale nebojte budou pak jich budete mít víc trošku mě štve tatka přeinstalovával počítač a přišla jsem o práce do školy pověst,atd...a nejvíc mě mrzí že jsem došla o kreknutý simsíky moc ráda jsem to hrála snad mě to strejda mamčin bratr zas nainstaluje a krekne je na to šikovnej to tatka je amatér jdu koukat na ordinaci pište co je u vás nového děkuji že ke mě chodíte pište komentáře.....

Vymysli ten nej.text k obrázku-konec-

8. května 2008 v 9:06 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥
K obrázku ↓ Vymysli VtipNý ! text nejvtipnější odměním dárkem domů! :-)
pro prvních 10! - Vyhlasím vítěze do 13.6. ja s mamkou a tatkou :-)

krok za krokem jak být perfektně nalíčená :)

8. května 2008 v 8:51 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Líčení-kosmetika
Nejdůležitější pro dokonalé nalíčení je čistá pleť!!!
MAKE-UP
Obličej natřete krémem a počkejte pět minut,než se vstřebá.
Make-up naneste prsty.Důkladně roztírejte!(na make-up můžete použít i houbičku pokud se vám s ní pracuje lépe)
KAMUFLAGE
Kruhy pod očima zakryjte korektorem,rozjasňovačem,rozetřete ho směrem do stran
Rozjasňovač naneste v oblasti nosortové rýhy a těsně pod dolní ret
Případné vady na kráse (akné)zamaskujte korektorem.
PUDROVÁNÍ
Pudr vám vyčaruje sametovou pleť a zároveň fixuje make-up,takže vydrží mnohem déle.Nanášejte ho vždy po směru růstu chloupků.V případě,že máte chloupků na pleti hodně pudrování se vyhněte,nebo budete vypadat jako broskev:-(
OBOČÍ
Pěkně vytvarované obočí dokáže váš pohled rozzářit
ke zvýraznění obočí používejte oční stíny v barvě vašich vlasů a nebo speciální tužku na obočí.
OTEVŘETE OČI
Jsou vaše oči zapadlé?Vyniknou,když použijete bílou tužku.Linku veďte na dolním víčku.
BANÁNOVÁ TECHNIKA
Zkuste "banánovou techniku"!Jak na to:Na horní okraj pohyblivého víčka naneste tmavší stíny.Vystínujte jimi oblouk
OČNÍ LINKY OPĚT FRČÍ
Toužíte po precizních linkách?Stačí,když prsty vytáhnete víčko do strany.Pak se dá vést linka přesně podél řas.
Pokud máte spalá víčka,raději se s linkami rozlučte:-(
TVÁŘENKA
Tvářenkou si nejen ozdobíte tváře,ale můžete ji také použít k modelování obličeje.Chcete zúžit kulatý obličej?Tohoto efektu dosáhnete,když nanesete růžový poprašek těsně pod lícní kosti.
Tvářenku nanášíme mírně pod lícní kost směrem ke spánku
Pokud máte dobrou pleť můžete si dovolit krémovou tvářenku.Krémová tvářenka se nanáší prsty ,nezapomeňte dobře rozetřít,aby jste nevypadala jako Marfuša
RTY
Rty lehce potřete make-upem,lépe vám bude držet rtěnka.
Vykreslete konturu.
Rtěnku nanášejte štětečkem v několika vrstvách.
Nakonec můžete použít ještě bezbarvý lesk.

Účes p☼dle znamení

8. května 2008 v 8:47 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Horosk☼py

Účes podle znamení:

KOZOROH
miluje kvalitu a nenápadnost. Těmto ženám sluší kontrast světlého s tmavým, jak při účesu tak při líčení. Budou vám vyhovovat dlouhé vlasy, jednoduché copy nebo konzervativní drdoly
VODNÁŘ
Máte ráda všechno nové a originální. Dejte si pozor na nevkusnou kombinaci ozdob a příliš chaotickou úpravu účesu.
RYBY
jsou romantické ženy. Můžete si dovolit bohatý účes i prosté dlouhé vlnité vlasy. Můžete se pokusit o kombinace barev s použitím barevných přechodů. Sluší vím třpytivé líčení.
BERAN
Ženy narozené ve znamení Berana mají spíše chlapecké rysy obličeje. Vám stačí jednoduchý účes obsahující hranatost. Důležité je nezakrývat u Beranů očí, spíš zdůraznit.
BÝK
Býci se nemusejí vyhýbat barvám, ale pozor ať to nepřeženete. Nekroťte svou fantazii a udělejte si bohatý a velkorysý účes.
BLÍŽENCI
Vám sluší lehké a nekomplikované účesy. Nepřehánějte to s líčením, někdy vám hrozí, že té nápaditosti bude příliš.
RAK
Lidé v tomto znamení si rádi zakrývají čelo a obličej. Slušet by vám měli účesy oblé a zakulacené. Líčení používejte co nejvíce přirozené.
LEV
Máte rádi náročné a originální účesy, které vám dají potřebu reprezentavitního vzhledu.
PANNA
Tomuto znamení vyhovují jemné, urovnané účesy s přesnými střihy. Máte smysl pro detail, vkus a umíte kombinovat barvy.
VÁHY
Základní smysl vah je spontánnost a přátelskost. Tomuto by měl odpovídat i účes, jednoduchý a náročný. Není ale dobré používat moc složité účesy, dejte přednost lehkosti.
ŠTÍR
Smyslnějšímu typu ženy, která je narozená v tomto znamení, by slušely složitější kreace. Účes by měl být perfektně proveden. Totéž platí o líčení.
SŘELEC
Tito lidé si účesem hlavu nelámou a stále nosí ten samý účes. Nevadí to ani okolí, tak si z toho není třeba dělat hlavu a hned zkoušet něco nového. Měli by jste ale mít odkryté čelo a oči.

... 10 lží,který můžete říct klukovi :o) ...

8. května 2008 v 8:37 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥
1 "Nemám ráda namakané svalovce. Moc jim záleží na vzhledu."
Proč zalhat: Když bude vědět, že ti jeho vychrtlý hrudník a ruce jak tyčky nevadí, přestane se konečně stydět shodit před tebou tričko. A nebude žárlit, když se o přestávce zapovídáš s největším školní korbou.

2 "V basketu jsi třída. Hrál jsi profesionálně?"
Proč zalhat: Mírné přifouknutí jeho ega nenapáchá žádnou škodu, naopak. Koho by netěšily lichotky? I když víš, že vždycky hrál jen za školní tým, po tvé pochvale se bude cítit jako velká hvězda NBA.

3 "Můj bývalý kluk líbal jako uslintaný pes."
Proč zalhat: Tuhle lež použij, když je to tvůj současný přítel, kdo u líbání produkuje neuvěřitelné množství slin. Vyděsí ho představa, že bys v budoucnu mohla pomluvit jeho líbací techniku a začne se snažit, aby tě příště líbal jako samotný bůh lásky.

4 "Jestli se mi líbí Tomáš? Vůbec není můj typ!"
Proč zalhat: I když váš společný kámoš vypadá jako věrná kopie Orlanda Blooma, rozhodně zapírej, že se ti z něj podlamují kolena. Mohl by začít žárlit a dělat ti scény, kdykoli se Tomáš zjeví ve vašem okolí.

5 "Jsem ráda, že máš tolik kamarádek, se kterými si rozumíš."
Proč zalhat: Samozřejmě máš vztek, když se kolem něj motají jiné holky, se kterými tráví čas, místo aby byl s tebou. Jenže když mu to dáš najevo, v jeho očích se změníš v žárlivku. Tvař se, že ti jeho přátelé nevadí, a uvidíš, že mu najednou začneš chybět:-).

6 "Hahahaha! Jsi vtipnější než Jirka Mádl!"
Proč zalhat: Srovnáním se svým oblíbencem mu napumpuješ sebevědomí k prasknutí a docílíš toho, že se bude moct přetrhnout, aby byl v tvých očích ten nejvtipnější, nejdokonalejší, nejúžasnější... A pozornosti není nikdy dost, co říkáš?

7 "Moji rodiče si myslí, že jsi fajn sympaťák."
Proč zalhat: V přítomnosti tvých rodičů až doteď rudnul a sotva ze sebe vykoktal pozdrav. Když použiješ rafinované lži, uvolní se a tví rodiče budou konečně moct zjistit, že je opravdu fajn kluk (až na ty příšerné vytahané skejťácké kalhoty:-)).

8 "Dneska jsi tu za největšího borce!"
Proč zalhat: Tuhle větu prones, když se na večírku nečekaně potkáte s tvým bývalým, který na tvého kluka hází nepřátelské pohledy. Dokud nepovzbudíš jeho mužské ego, bude se cítit nejistě a s tvým ex se bude v duchu pořád srovnávat.

9 "Tvoje mladší ségra je fakt roztomilá."
Proč zalhat: Přestože je to protivný, rozmazlený spratek, který ti dělá jen samé naschvály, on v ní nejspíš vidí malou princeznu, nad kterou drží coby velký bratr ochrannou ruku. kodí

10 "Píšu do školy esej na téma, jak se Orlando Bloom ztotožňuje se svou filmovou postavou."
Proč zalhat: Přece ho nebudeš nervovat přiznáním, že si nový film Orlanda Blooma pouštíš pořád dokola kvůli jeho úžasně sexy vzhledu. To, že se ti o jeho rošťáckém úsměvu v noci zdá, tvůj kluk vědět nemusí.

Citáty o lásce

8. května 2008 v 8:30 Láska♥
Milujeme ty,co nás odmítají,odmítáme ty,co nás milují.
Pro lásku bych třeba zemřel,pro život jsem se narodil.
Srdce dělá zázraky,ale rozum na ně nevěří.
Zamilovaní nemohou posuzovat lásku.
Kapka lásky je víc než oceán rozumu.
Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou.
Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich
srdcích.My už pak nikdy nejsme stejní.
Člověk nemusí vlastnit to,co miluje.Skromnému člověku stačí
vědomí,že to milované žije.
Lépe být smutný s láskou,než veselý bez ní.
Ten,kdo nemiluje,nemá vedět,že je někým milován.

Kdo žárlí,ten miluje.
Láska je prsten a prsten nemá konce.
Světu jsi možná jen jedinou osobou,ale jediné osobě můžeš
být celý svět.
Pampeliška od milence znamená víc než orchidej od kamarádky.
Láska je štěstí,které si dáváme navzájem.
Láska je jako sněhová vločka.když si myslíš že ji pevně držíš,roztaje...
Nikdo nemá rád bolest.Láska bolí i přesto po ní toužíme.
Láska je jako slza.Rodí se v oku a padá k srdci.
Zraněnou lásku může vyléčit jen ten,kdo ji způsobil.
Zamilovaní jsou blázni a každý z nás touží být někdy blázen.
Láska je dokonalá,jen milenci dělají chyby.
V lásce je to tak,že jeden ze dvou musí trpět a je to vždy ten,
který více miluje.
Smrt není tak tragická jako láska!
I když pro svět budeš nikdo,jednou příjde ten,pro kterého budeš svět.
Nevěř tomu,co říká "Miluji Tě!".Věř tomu,co v slzách říká "MILUJ MĚ!!".

Mixík

6. května 2008 v 21:27 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Narozeniny kamarádkyLettlinky♥

6. května 2008 v 20:30 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Dárečky

zde je přáníčko pro lettlinku♥♥♥↓

kdo chce může jí taky udělat radost přáním je to moc hodná kamarádka*MTMR

Lettlinka -její blog:klik píše:

Táq 11.5. Mám narozky konečně dvě 1ničky 11 to je číslo:-)...

No moc děkuju mišce která mi poslala až domu dárky si boží miško :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

tyto pusy jsou jen a jen pro tebe tvoje Lettlinka(Rockerka):-)

děkuji :)

Přáníčka ke Dni maminek

6. května 2008 v 19:32 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥
Ke Dni matek ti chci popřát všechno nejlepší, hodně lásky a radosti.
Na Zemi je tak mnoho maminek - jedna je však nejlepší a ta patří mně! Hodně štěstí ke Dni matek!
V zahrádce kytičku pro svoji matičku natrhám. S kytičkou srdíčko, má zlatá matičko, tobě dám.
Mohl/a bych ti mnoho říci, jak jsi mi vždy pomohla tím, že jsi tu pro mě byla! Ale nejdůležitější jsou dvě slova: "Mnohokrát děkuji!"
Moje milá matičko, dávám ti své srdíčko. Hubičku ti z lásky dám, protože tě ráda mám.
Velký dík nejmilejší mamince na světě. Užij si tento den, neboť je pouze pro tebe. Mám tě moc rád/a.
Dobrých věcí je málo, proto jsi ty také jediná! Spoustu lásky ke Dni matek.
Dítě bez matky je jako květina bez deště. Děkuji, že tu pro mě jsi!
Dnes říkám "děkuji", děkuji za všechny tvé dárky lásky, porozumění a odpuštění. Děkuji!

ObRáZeNky

6. května 2008 v 12:15 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Mini

5. května 2008 v 9:15 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Paris

4. května 2008 v 21:04 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Paris Hilton

PARIS - Ostuda v Moskvě

Paris Hilton
MOSKVA - Dědička hotelového impéria Paris Hilton (27) má zákaz ubytovat se ve všech hotelích řetězce Hyatt. Paris totiž zničila své apartmá v jeho moskevské pobočce.
"Slečna Paris Hilton zničila ve svém apartmá velmi drahé tapety. V jejím případě jsme postupovali jako u ostatních jiných zákazníků, kteří by se takového vandalství dopustili. Prostě se dostala na černou listinu a od té doby má zákaz zde pobývat," sdělil mluvčí hotelu.

Tref se mu do srdce

3. května 2008 v 19:06 Láska♥

Tref se mu do srdce :o)

Zase jste se střetli očima... Ale co z toho máš? Jenom pěkně rudý obličej a známou "elektřinu", která ti projela celým tělem. Zkus to změnit...

Hlavně nečekej!
Přece ti nebudeme do nekonečna doporučovat: ,Dívej se na něj, ale ne moc dlouho... Usměj se, ale zase ne moc křečovitě...". Prostě není žádný důvod, proč bys měla pasivně čekat, až se tvůj objekt touhy rozhoupe. Nemůžeš přesně vědět, co se v něm skrývá za náturu (třeba je nepolepšitelný stydlín, chybí mu sebevědomí nebo jen prochází těžším obdobím) a navíc... za pokus nic nedáš! Jednoduše mu dej najevo svůj zájem, ať pozná, že jsi holka, která ví, co chce.

Ve škole
Nejdřív se ujisti, jestli náhodou nemá přítelkyni, a pak se pusť do pátrání po jeho telefonním čísle. Nejdřív oťukej vaše společné přátele, a když neuspěješ, klidně zaútoč rovnou na ty jeho. Budou zvědaví? Nevadí... na tajnůstkářství se dneska nehraje. Ale jestli chceš, vymysli si jakoukoliv, aspoň trochu logickou, výmluvu a dál to neřeš. Před - možná osudovým - vytočením čísla si najdi co nejpřirozenější důvod. Zkus třeba dva dny před nějakou velkou písemkou. Uklidni se, buď úplně přirozená a požádej ho o pomoc. Mohla jsi ztratit sešit, být nemocná, nevíš si rady s učením nebo cokoliv podobného.
Poslední slovo: Pokud to neudělá on, navrhni sraz na neutrálním místě a zatím neodbočuj od tématu. Chytil se? Máš z půlky vyhráno!

Na akci (party, diskotéka)
Tady je to mnohem snazší! Popadni kámošky a jděte ,zrušit" parket - samozřejmě s co nejlepším výhledem na něj. Zrovna se nesvíjí v dunivém rytmu? Stačí opět zachytit jeho pohled (hračka!) a jenom kývnout směrem k sobě nebo přijít k němu (i když je mezi bandou kámošů) a prohodit něco ve stylu: ,Co se děje? Pánové dnes netančí...?". Jestli se nechytne teď, tak už nikdy, anebo je fakt zarytý ,antidancer" a půjde s tebou radši na drink. Výhoda? Už teď vás spojuje přinejmenším radost z hudby nebo společnosti.
Poslední slovo: Nakonec nemusí ani přijít na obvyklý sbližovací ploužák. Skoro lepší je nejdřív najít nějaké společné ,kecací" téma. Zkus třeba hudbu, pití, DJ'e, kamarády a lidi kolem... a hned máte oba jasno, jestli jste na stejné vlně.

Mamince ke dni maminek♥

3. května 2008 v 11:51 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Moje výrobky