Září 2008

Bleskovkaa :-*

28. září 2008 v 18:34 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Bleskovky

1.Seš zamilovanáá/ý?
2.Co škola?jaký už máš známky?
3.Kolik máte nejvíc hodin?
4.Těšíš se zítra do školy?
5.Vzkaz pro mě
6.Pápá :-*

Účesy podle obličeje,postavy,znamení,věku

26. září 2008 v 16:51 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Líčení-kosmetika

Účesy podle rysů obličeje

Velký nos - zahrňte do svého účesu měkkost
Špičatá brada - tvarujte účes tak, aby byl u čelisti široký
Nízké čelo - volte spíš účes s řídkou ofinou
Ustupující brada - vyberte si účes, který sahá jen kousek pod bradu, s vlnami nebo kudrnami
Nerovná vlasová linie na čele - tento problém zakryje ofina

Účes podle postavy

Postava: Velmi štíhlá a rovná až chlapecká Cílem by mělo být dodat co nejvíce oblin vašemu vzhledu. Zaměřte se proto na lokny - a je již jedno, jestli na kratších vlasech coby vlnité mikádo (jak ho před léty propagovala třeba Whitney Houston nebo Meg Ryan) anebo v prodloužení jako princezna. Vaší strohé figuře to dodá ženskosti a přitažlivosti. Vyhněte se velkým objemům - nemusíte mít hlavu jako květák. Příliš objemné účesy budou totiž vypadat neúměrně vaší postavě. Na druhou stranu zase přehnaně upláclé vyžehlené vlasy zdůrazní vaši rovnou postavu. Vyhněte se i dlouhým rovným vlasům, byť třeba sestříhaným - i tak totiž budou mít stejný vizuální efekt.
Postava: Boubelatá až plnoštíhlá Vám naopak budou sedět vrstvené polodlouhé účesy. Sestříhaná delší mikáda, patky a vlasy do obličeje zakryjí přebytečná kila. Jestliže si vlasy teprve necháváte dorůst, určitě si je vytvarujte do menších pejzů. Pokud máte jemné vlasy, zkuste melír, který dodá na plastičnosti vašemu účesu. Čemu se ale stoprocentně vyhněte, jsou příliš krátké vlasy (vzpomeňme si na paní Paroubkovou v době svého vstupu na mediální scénu). Také účes, který by byl příliš sestříhaný do obličeje, nebude dělat dobrotu. Na druhou stranu, bohaté nadýchané vlnité účesy dodají vašemu vzhledu na buclatosti. Na princeznovsky dlouhé účesy tedy raději zapomeňte.
Postava: Malá, štíhlá až drobná Pro takovou postavu budou vhodné hladné vrstvené účesy. Vlasová žehlička by se měla stát vaším blízkým přítelem, pokud chcete vypadat trendy a elegantně. Jemný melír účes ještě prozáří. Účes je také vhodné sestříhat trochu více na temenu hlavy a naopak zachovat větší délku spodních pramenů. Naopak příliš krátké vlasy způsobí, že vaše hlava bude vypadat menší a příliš dlouhé vlasy zase nepoměr mezi vaší výškou a délkou vlasů. Vyhněte se také vlasovým ozdobám, které jsou přeslazené - mohla byste v nich působit jako přerostlé dítě.
Postava: Vysoká a atletická K vaší postavě se hodí téměř všechno - proto můžete bez problémů experimentovat, jaký styl vám nejlépe padne. Pouze culíky si raději odpusťte, ty patří jen do posilovny.

Barvy vlasů podle věku

Do 20 let Volíme barvy v přírodních odstínech nebo jenom takové, které dodají neživé barvě lepší vzhled. Výstřední barvy ničí mladou krásu.
Do 30 let V tomto věku se výstřední barvy můžou použít, ale musí se brát v úvahu barva pokožky a rysy obličeje. (např.: černá barva je velmi kontrastní s barvou pokožky a navíc zdůrazní všechny nedostatky a nečistoty na tváři)
Do 40 let V tomto věku si žena musí dávat větší pozor na oblečení i barvu vlasů. Jestliže má ale stále mladistvý vzhled, tak může být odvážnější.
Do 50 let Tmavší přírodní barvy zdůraznit světlejším odstínem. Světlé vlasy zjemnit. Tmavé vlasy dělají obličeji tvrdé rysy. Vhodnější jsou teplejší tóny než studené.
Více jak 50 let V tomto věku má barva vlasů velký význam, protože musí ženu omladit. Světlé teplé barvy jsou velmi elegantní. Pozor na černou barvu.

Výběr účesu podle tvaru obličeje

Svého vzhledu nejlépe využijete, když si vyberete účes, který zvýrazní vaše nejhezčí rysy. První rys, který byste měli vzít v úvahu, je tvar vašeho obličeje - je kulatý, oválný, hranatý nebo polodlouhý?
Pokud si nejste jisti, jaký tvar obličeje máte, nejsnadněji to zjistíte když si shrnete vlasy z obličeje. Postavte se před zrcadlo a rtěnkou na něj obtáhněte obrys svého obličeje. Když odstoupíte, mělo by být možné určit, do které kategorie váš obličej spadá.
kulatý obličej
Kulatý obličej u kulatého obličeje je vzdálenost mezi čelem a bradou přibližně stejná jako vzdálenost mezi tvářemi. Vyberte si krátký střih s krátkou ofinou, který obličej prodlužuje a zeštíhluje.Nevhodné účesy - Kudrnaté účesy, protože zdůrazňují kulatost, velmi plné účesy z dlouhých vlasů, které jsou staženy z obličeje dozadu.
hranatý obličej
Hranatý obličej je čtvercový, se širokým čelem a čtvercovým tvarem čelistí. Tohoto tvaru se dá nejlépe využít výběrem vrstveného účesu, nejlépe s mírnými vlnami nebo kudrnami, protože ty obličej zjemní a odvedou pozornost od tvrdých rysů. Pěšinka by měla být na straně a ofina sčesána z obličeje.Nevhodné účesy - Přísné geometrické střihy - takové jen podtrhnou čtvercový tvar obličeje, dlouhé tzv. boby se silnou ofinou, upjaté účesy s pěšinkou uprostřed a vlasy staženými z obličeje.
oválný obličej
Oválný obličej má široké lícní kosti, které se zužují do malé, často špičaté brady a nahoru do celkem úzkého čela. Pokud máte oválný obličej, máte tu výhodu, že můžete nosit jakýkoliv účes, který si zvolíte.

Jak na vysoké čelo a dlouhou bradu? Takový obličej potřebuje opticky rozšířit. Tvar můžeme zmírnit krátkými sestříhanými vrstvami vlasů nebo vlasy sčesat do bobů s ofinou, čímž se vytvoří vodorovné linie. Vysoké čelo a dlouhou bradu vyrovnávají kudrnaté boby nebo boby sušené pomocí rukou "promačkáváním"

Účes podle znamení zvěrokruhu

kozoroh - účesy
KOZOROH Miluje kvalitu a nenápadnost. Těmto ženám sluší kontrast světlého s tmavým, jak při účesu tak při líčení. Budou vám vyhovovat dlouhé vlasy, jednoduché copy nebo konzervativní drdoly.
kozoroh - účesy
VODNÁŘ Máte ráda všechno nové a originální. Dejte si pozor na nevkusnou kombinaci ozdob a příliš chaotickou úpravu účesu.
kozoroh - účesy
RYBY Jsou romantické ženy. Můžete si dovolit bohatý účes i prosté dlouhé vlnité vlasy. Můžete se pokusit o kombinace barev s použitím barevných přechodů. Sluší vím třpytivé líčení.
kozoroh - účesy
BERAN Ženy narozené ve znamení Berana mají spíše chlapecké rysy obličeje. Vám stačí jednoduchý účes obsahující hranatost. Důležité je nezakrývat u Beranů očí, spíš zdůraznit.
kozoroh - účesy
BÝK Býci se nemusejí vyhýbat barvám, ale pozor ať to nepřeženete. Nekroťte svou fantazii a udělejte si bohatý a velkorysý účes.
kozoroh - účesy
BLÍŽENCI Vám sluší lehké a nekomplikované účesy. Nepřehánějte to s líčením, někdy vám hrozí, že té nápaditosti bude příliš.
kozoroh - účesy
RAK Lidé v tomto znamení si rádi zakrývají čelo a obličej. Slušet by vám měli účesy oblé a zakulacené. Líčení používejte co nejvíce přirozené.
kozoroh - účesy
LEV Máte rádi náročné a originální účesy, které vám dají potřebu reprezentavitního vzhledu.
kozoroh - účesy
PANNA Tomuto znamení vyhovují jemné, urovnané účesy s přesnými střihy. Máte smysl pro detail, vkus a umíte kombinovat barvy.
kozoroh - účesy
VÁHY Základní smysl vah je spontánnost a přátelskost. Tomuto by měl odpovídat i účes, jednoduchý a nenáročný. Dejte přednost lehkosti.
kozoroh - účesy
ŠTÍR Smyslnějšímu typu ženy, která je narozená v tomto znamení, by slušely složitější kreace. Účes by měl být perfektně proveden. Totéž platí o líčení.
kozoroh - účesy
STŘELEC Tito lidé si účesem hlavu nelámou a stále nosí ten samý účes. Nevadí to ani okolí, tak si z toho není třeba dělat hlavu a hned zkoušet něco nového. Měli by jste ale mít odkryté čelo a oči.

☼☼PaStElKy---

23. září 2008 v 17:06 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*
Colour Pencils by Imesh.
colour pencils by {eclaire}.
Colour Pencils by Fir...(on a break).
colour pencils by Tim AIlen.
Colour Pencils by Imesh.
Pencils by Kate___.Colour Pencils by fishglue.Pencils by Cheekybikerboy.
Pencils by xlaurenx.
Colour pencils by shapour bahrami.
Pencils by geoffconet.Colour Pencils by Bhaskar Dutta.Coloured Pencils by chrizzla72.pencil rainbow v2 by the foto man.
Pelikan Colour Pencils by kaiserine.colour pencils 022 by old65fordguy.Crayola by wiccked.Crayola by wiccked.Crayola by wiccked.Tribute to September and back to school season by gingerbugjones.Pencils by Gary Turner.Pencils by Matt Gypps.
Pencils by mtyto.
colour pencils by lilit.Colour Pencils by M4gic.
Colour Pencils by Mark Cresswell.

KráSné---PaNeNkY---

21. září 2008 v 10:50 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*
walking by jamfancy.
#00 Special Custom & Strawberry Outfit by Little Bee - Parys.Strawberry by Marie(RedFlynn).
Nanan by DEEPFREEZE**.strawberry01 by funksoulavette.BABY SEXY*custom blythe* by ♥.LILI-GA.♥.
#59 Cake by Little Bee - Parys.
strawberry dress by kana*.strawberry girl by ๑۩ﺴ ♡ lydia ♡ ﺴ۩๑.strawberry girl by ๑۩ﺴ ♡ lydia ♡ ﺴ۩๑.BABY KISS .SO Q~~~~~~ by ♥.LILI-GA.♥.
Beaton - Strawberry milk by glumpire.My MRB by Marie(RedFlynn).
Valentines Ame Hime by jamfancy.kitty set by jamfancy.
Winter Meet 2007 by keyinherpocket is Parasol Doll.
winter by .andrea lpck..
Cold Winter by erregiro.
Wynn by JaffacakeJo.
DSC_0442 by snow638739.

cassidee by Ludhye.cassidee new outfit by Ludhye.
Cassidee is dreaming by Ludhye.

Nikkita in House of Pinku by Jodi_C.
37/365 – Becoming a Butterfly and saying Bye-Bye to ABAD group! by *jaszmade.
Miss Winter models *jaszmade by *jaszmade.

Méďové

14. září 2008 v 18:27 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*
more tv! glass of water! (buying time) by decor8.
All tucked up warm and cosy in bed by ZedBee | Zoë Power.
| t e d d y | by Toma01.
Christmas Twins by Sandi Marie.
Hello Kitty Pour Lolita White Edition III by jsc..
Made it, Ma! Top of the world! by mr pins.
HaPpY BirthDaY tOot ! =D by `Bntal3nabi.
Waiting by The Johann Espiritu™.
the finished product... by greenbeanbaby.
Teddy's Heart.. by Anita Jamal.
Me and Bruce. by Grace's Tophography.
Winter is gone :( by Tata Qtr*.
i remember by aleeh*.
خـلآص شـفـت بـوسـط قلـبـكـ مكـانـي by s α я α ™.
Night Night Nathan by nimbleknot.
3 by makiyooo27.
Jude's new face by Sevastra000.
Sweet Teddy holding Daisy's for you by tumbleweed1937~Carol~.
now i need foreplay... by yellow sunday.
Teddy bear by macieklew.
Bear wears diapers by Lizette Greco.
Would you like to own Davy? by miaki.
pinky paris bear by be cheery (whew!).
little brown guy by be cheery (whew!).
Tiny Ami Crochet Pattern by anapaulaoli.

Opice si rády dávají dárky

14. září 2008 v 17:47 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Zvířata
Opice si rády dávají dárky


My lidé máme narozeniny, vánoce, výročí. To všechno jsou příležitosti, při nichž své blízké rádi obdarováváme a těšíme se z jejich radosti. Znají tento pocit i zvířata?
Opice jsou ze všech zvířat člověku nejpodobnější i nejpříbuznější. Tato nápadná podoba však vždy sváděla k tomu, abychom viděli v své horší vlastnosti. Vzpomeňme jen na Kiplingovu knihu džunglí - opice jsou chamtivé, nepřejícné, zlodějské a mohou-li, vzájemně se podrážejí. Zkoumají-li však naše příbuzné nezaujatí vědci, vynořuje se před nimi zcela jiný obrázek. V nedávné době zkoumali vědci z Emory University v americké Georgii altruistické chování jihoamerických opic malp (rod Cebus). Jednu malpu spárovali vždy buď s její příbuznou opicí nebo s opicí známou, ale nikoliv příbuznou a nebo s úplně neznámým jedincem. Poté jim dali vybrat ze dvou značek, z nichž jedna měla za následek odměnu v podobě jablka jen pro jednu z nich, zatímco druhá podělila obě opice stejnou měrou. Zjistilo se, že se malpy dělili o potravu tím raději, čím si byly příbuznější. Nepřipomíná vám to něco?

Nádherné umírání hvězd

14. září 2008 v 17:40 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Vesmír
>Nádherné umírání hvězd
Hvězdy na obloze nezáří odnepaměti a rozhodně nejsou věčné - rodí se a umírají podobně jako lidé. Zánik hvězd je veliké a nádherné divadlo, protože ho obvykle provází obrovský výbuch jménem supernova. Obrovské pece Víš, proč vlastně hvězdy svítí? Protože povrch těchto obrovských koulí je rozžhavený na tisíce stupňů Celsia. Hvězdy tak svítí stále a ve dne je n evidíme jen proto, že jejich jas přezáří Slunce. Taková hvězda je vlastně obrovská pec plná paliva, do které není potřeba přikládat . Všechno palivo bylo ve hvězdě už od jejího zrození. Teplotu na povrchu udržuje bouřlivé spalování materiálu uvnitř hvězdy. A že je ho tam skutečně hodně! Díky tomu může hvězda zářit celé miliardy let. Staré nebo nové hvězdy? I když mají hvězdy skutečně dlouhý život, není pravda, že by se všechny najednou zrodily při vzniku vesmíru a od té doby svítily stále stejně, jak si to mysleli antičtí vzdělanci. Svědčí o tom už dávná pozorování takzvaných "nových" hvězd, které se na obloze z ničeho nic objevily. První takovou zaznamenali čínští a arabští astronomové už v roce 165 našeho letopočtu. Kde se ale vzala? Už jistě tušíš, že ve skutečnosti nešlo o hvězdu novou, právě naopak. Zjasnění způsobil výbuch staré hvězdy na konci života. Takovéto objekty astronomové nazývají supernovami. Výbušné palivo Ani obrovské hvězdné jádro není věčně hořící pícka. Palivo ve hvězdě někdy musí dojít a určitě tě zajímá, co se bude dít pak. Jednoduše to, co by se dělo v normální peci. Když shoří všechno dřevo nebo uhlí, zkusí pohasínající oheň zapálit co se dá, tedy popel. Ten však nehoří a oheň vyhasne úplně. Teď si představ jádro hvězdy. Palivo v něm se spotřebovalo a hvězda se pokusí zapálit jeho zbytky. Trochu se smrští, zvýší tak teplotu a díky tomu se zapálí vyhořelé palivo, které za nižší teploty hořet nemohlo. Jeho podpálením si ale hvězda podepíše rozsudek smrti, protože způsobí obrovský výbuch - supernovu. Scvrklý zbytek Pokud je hvězda podobně těžká jako naše Slunce, žádná supernova ji nečeká. Namísto výbuchu se v průběhu miliard let postupně změní na červeného obra a pak na bílého trpaslíka a pomalu vychladne. Pokud je ale hvězda aspoň desetkrát těžší než Slunce, výbuchu supernovy se nevyhne. Atmosféra hvězdy se přitom rozpráší do okolí a jádro se změní na úplně jiný typ objektu. Který to bude, závisí na hmotnosti jádra. Neutronová hvězda Hvězda o hmotnosti deseti až patnácti Sluncí skončí jako neutronová hvězda. Po jejím výbuchu se vyhořelé jádro začne neuvěřitelnou rychlostí smršťovat, až se stlačí a zahustí do nepředstavitelně husté koule. Té říkáme neutronová hvězda a lžička její hmoty by vážila miliardy tun, tedy tolik jako třeba Sněžka! Při zmenšování se hvězda roztočí na velké obrátky a otočí se třeba i tisíckrát za jedinou sekundu. Při každém otočení na nás blikne podobně jako maják. Podle světelných pulzů se těmto hvězdám říká pulzary. Tajemná černá díra Pokud je hvězda při výbuchu supernovy ještě těžší než asi patnáct Sluncí, tak se nescvrkne jen do neutronové hvězdy, ale ve zmenšován í pokračuje dál. Nakonec se z ní stane malinký a velice hustý objekt, kterému říkáme černá díra. Černá proto, že z jejího povrchu neunikne ani jediný paprsek světla, a proto ji nemůžeme vidět. Díra proto, že její mocná přitažlivá síla nemilosrdně přitahuje všechno ve svém okolí a vtahuje to do svého nitra. Co se pak děje uvnitř černé díry, nikdo neví. Barevné náhrobky Teď už víš, jak se mění jádro hvězdy, která vybuchne jako supernova. Co se ale stane s jejím plynným obalem - atmosférou? Ta nám umí připravit ještě zajímavější, a hlavně dlouhotrvající podívanou než samotný výbuch. Atmosféra je totiž při výbuchu doslova rozmetána do okolního vesmíru. Tyto pozůstatky po výbuchu supernov pak pozorujeme klidně i tisíce let v podobě různotvarých barevných mlhovin. Kupříkladu známá Krabí mlhovina ze souhvězdí Býka je zbytkem po výbuchu supernovy v roce 1054. Druhy hvězd Červený obr je asi desetkrát větší než Slunce, což znamená, že kdybychom ho posadili do středu sluneční soustavy, sahal by svými rozměry až za dráhu Země. Má ale malou hustotu, takže je skoro stejně těžký jako Slunce. Jeho červená barva říká, že hvězda je poměrně chladná - její povrch má teplotu asi 3000 °C. Slunce je běžnou, spíše menší hvězdou, jakých jsou ve vesmíru miliardy. Má žlutou barvu a teplotu povrchu asi 5500 °C. Bílý trpaslíci jsou nejmenší hvězdy ve vesmíru. Do průměru Slunce bychom jich mohli naskládat stovky, protože jsou podobně velké jako Země. Na svou velikost jsou trpaslíci velice těžcí - bílý trpaslík veliký jako glóbus na tvém stole by měl hmotnost kolem 10 000 tun! Bílá barva nám prozrazuje, že bílý trpaslíci jsou velice žhaví - jejich teplota může být větší než 10 000 °C. Teplejší jsou ve vesmíru už jenom modré hvězdy s teplotou až 50 000 °C, které ze všech hvězd září nejjasněji.

Panenky

14. září 2008 v 17:11 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*
lovely bayla by adriana delphino.
pink paisley by adriana delphino.
geneve by adriana delphino.
proenza by adriana delphino.
Peggy que ahora es Berta by Selamina.
Carlota in blue by Nei !.
Bubbles by lovehaze.
Pullip: Lyria by lovehaze.
Dal: Kanaria by lovehaze.
Marmalade in blue by lovehaze.

.LILI-GA.custom blythe. by ♥.LILI-GA.♥.
.lili-GA. custom blythe. by ♥.LILI-GA.♥.
♥.LILI-GA.♥ __CUSTOM__BLYTHE by ♥.LILI-GA.♥.
.lili-GA. custom blythe. by ♥.LILI-GA.♥.
marcellapixie02 by greeniebone.
she stares and stares hoping it will go away by snoopygirl.
Mayzie hair by snoopygirl.

SmUtEk

14. září 2008 v 15:47 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥

Smutek.Tak zvláštní slovo. Ale kdo to slovo opravdu zná? Kdo ví, co je to smutek. Člověk ho pozná až tehdy, když ho zažije. Na vlastni kůži.Můžeš říct někomu jsem smutná, ale proč?Ten člověk přece neví co je to smutek.V tu chvíli není přece smutný on, ale TY.Možná si jen matně vzpomene, ale cítit to nebude.Opravdu je skvělé,když se mě někdo zeptá "Jak se máš?. No sama bych to ráda chtěla vědet. Nejen, že jsem smutná, ale dokonce i raněná. Ano, občas mi připadá, ze jsem jako to raněné zvíře, které leží někde schované v lese a trápí se. Proč se lidé musí trápit? Proč vůbec existuje bolest? Je to tak zvláštní.Tak zvláštní. Proč něco dovede člověku přinést radost a něco zase bolest. Proč život nepřináší jenom radost. Až teď. Až teď poznávám jak je lidské tělo složité.Jak složité jsou lidské city.Prožívám teď něco co bych nepřála ani tomu největšímu nepříteli. Je to horší než lež, je to horší než zloba, je to horší než nenávist. Je to bolest. Bolest. Tam uvnitř. Tam kde má člověk srdce. Tam, to bolí nejvíc. A nikdo se tomu neubrání. Vždycky to přijde teď, nebo později. Bude to tu s námi navždycky. Bude nás to trápit a ničit a my tomu budeme muset odolávat... Budeme se muset bránit. Ale jak? Jak, když zrovna v té chvíli je člověk nejvíce zranitelný.

ŠoK!!Chris odchazí se skupiny US5!

4. září 2008 v 17:27 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥

"Vzdání jediné cesty" Chris Watrin (20)
Zpěvák US5 Chris Watrin opouští nejúspěšnější německý boyband.
Tisíce dívek mají jeho plakát pověšený v ložnici
Žil sen o popové hvězdě. Sláva, vystoupení na veřejnosti, peníze. Chris Watrin obletovaný zpěvák skupiny US5. Teď mu sen praskl: Burn-out syndrom, poruchy!
Rozený Kolíňan včera opustil US5.
V tisících dívčích pokojích od Německa po Asii visí jeho plakáty. Chris, vytrénovaný, elegantní, ocelově modré oči.
Tento mladý muž, který se potkal Bild,aby nám poskytl rozhovor je jiný. "Jsem tělesně i psychicky na konci. Měsíce cítím, že už nemám žádné přátele."
Chris mluví tiše, oči jsou unavené, jeho tělo je vychrtlé, na krku má vyrážku. Zase pořád bojuje oblíbenec mladých(9krát nejlepší desítka singlů ve třech letech) proti slzám: "Nepřišel jsem z postele, cítím se bezmocný, prázdný."
Jeho sen se změnil před rokem. Stresující pracovní den: vystoupení, fans, média, už žádní přátelé, žádná přítelkyně, žádná láska.
Chris: " Někdy jsem už jenom hrál svou roli. Neměl jsem žádný kontakty se společností. Nebyl nikdo, kdo by mi pomohl se otevřít."
Chris se svěřil do péče psychiatrického zařízení: "Bylo to bolestivý, přiznat si to. Ale uvědomil jsem si, že už nemůžu."
Lékař mu doporučil okamžitý odjezd: "Je mi to líto kvůli fans a kvůli klukům ze skupiny. Ale moje zdraví zasáhlo. Kdybych teď neskončil, tak bych se pak zničil."
Jeho poslední vystoupení s US5 bylo o víkendu v Düsseldorfu. Vyčerpaný Chris utrpěl se svojí šatně oběhový kolaps.
Poté se zpěvák rozhodl definitivně. Jeho advokát Nikolaus Schmitte řekl: "Jeho smlouva musí být ukončena s konečnou platností."
Definitivně! Chris : "Už nikdy nechci dělat hudbu!"
Jak to bude pokračovat se skupinou, se uvidí v následujících dnech.
Miška:Néé chudááčku můůj :-( moc mě to mrzíí... muj oblíbenec♥ :-* CHRIS 4ever

Na tyto věci se ho neptej!

2. září 2008 v 15:11 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥

"Chodíme spolu?"
I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"
Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"Miluješ mě?"
Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!
Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:
"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.)

Panenky

1. září 2008 v 9:56 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*
princess olivia by squeakymonkey.
christine lips by squeakymonkey.

OH NO! by squeakymonkey.


Pretty Ichigo by squeakymonkey.

posie by squeakymonkey.
imogen in sewing room by squeakymonkey.
tommy by squeakymonkey.
thank you kana by squeakymonkey.
008/356 by squeakymonkey.