Listopad 2008

Vánoční desgin pro tvůj blog

30. listopadu 2008 v 20:36 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥

Náhled ↓Krásné věty od kluka

28. listopadu 2008 v 20:40 Láska♥
- Miluj kluka, ktery ti nerika, ze jsi "sexy", ale ze jsi "krasna".
- Toho, ktery ti zavola zpatky, kdyz jsi ty polozila.
- Toho, ktery zustane vzhuru jen proto, aby te videl spat.
- Toho, ktery liba tve celo.
- Toho, ktery te chce ukazat celemu svetu, i kdyz nejsi zrovna miss.
- Toho, kteremu je uplne jedno, jestli jsi casem ztloustla nebo zhubla.
- Toho, ktery rika: "Co si das, broucku? Ja varim."
- Toho, ktery te pred svymi prateli vezme za ruku.
- Cekej na toho, ktery ti neustale bude rikat, co pro nej znamenas a ze je dite stesteny, kdyz ma zrovna tebe.
- A ktery te predstavi svym pratelum se slovy: "Tak to je ona."


http://farm4.static.flickr.com/3094/2547110919_377c895014.jpg

Jak originálně zabalit vánoční dárky

27. listopadu 2008 v 21:25 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Vánoce


Jak originálně zabalit vánoční dárky


Dárek je projevem lásky a sympatií. Nezáleží však jen na tom, jaký dárek balíme, ale také na tom, jak je dárek zabalen. I pouhá maličkost zabalená v nápaditém, vlastnoručně vyrobeném obalu dokáže prozradit, jak moc nám záleží na tom, pro koho je dárek určen. Ve většině obchodních domů jsou agentury, kde za vás dárky zabalí, cena za zabalení není však vždy přijatelná.


Co k balení dárků potřebujeme
K balení dárků potřebujete balicí papír, ostré nůžky, průhlednou lepicí pásku, tavnou pistoli či lepidlo a další doplňky, kterými dárky dozdobíme. Současný trh nabízí opravdu pestrou škálu stuh a dalších rozmanitých doplňků - drátků, perliček, korálků, korálkových řetízků, přírodních či barevných lýk. Tyto doplňky podtrhnou výlučnost obalu. Vše seženete v papírnictví, květinářství či specializovaných prodejnách s dárkovým zbožím.
Tajemství balení je často jen v kombinaci barev. Pro vánoční dárky je vhodnější volit decentní odstíny a kombinace. Vždy je nutné vycházet z osobnosti obdarovaného. Balení je vždy originální, je třeba balit dárky tak, aby nebylo na první pohled patrné, co se pod obalem skrývá.

Mezi jednodušší varianty balení dárků, které nejsou časově náročné a nevyžadují přílišnou zručnost, patří:

dárkové balicí tašky

dárkové krabičky, které lze jednoduše dozdobit vhodnou stuhou

Pokud chcete být skutečně originální, vyrobte si balicí papír sami. Stačí jen zakoupit bílý (nejlépe matný) balící papír a pokreslit jej barvami podle svých představ. Možno i použít kolážovou techniku a naopak barevný papír dozdobit výstřižky bílého kancelářského papíru. Můžete si také vyrobit vlastní ruční papír a překvapit vskutku originálně zabaleným dárkem. Výroba ručního papíru však vyžaduje čas, trpělivost a určitou zručnost.

Co budete potřebovat k výrobě ručního papíru:

starý papír (např. novinový papír), balící papír - nepotištěný


čistý balící papír (pod arch vyráběného papíru)

savý papír (např. noviny)

savou látku (např. utěrku)

mísu

mixér nebo struhadlo

libovolný materiál na zdobení a barvení (barevné nitky, okvětní lístky, atd.)Vlastní výroba ručního papíru:Starý papír natrháte na malé kousky (asi 1 - 3cm), necháte ho namočený v misce s vodou 12 - 24 hodin. Poté papír rozmělníte na kašičku (čím hrubší, tím bude hrubší struktura), nesmí být však příliš rozmělněný, protože by se nespojil. Z papíru uděláte kouli, vymačkáte přebytečnou vodu a nastrouháte na struhadle, či použijete mixér. Z papíroviny vymačkáte opět přebytečnou vodu, rozprostřete na balící papír v tloušťce asi 3mm. Pokud chcete, papír dozdobíte. Pomocí novin a savé látky opět zbavíte přebytečné vody a zatížíte závažím, lisujete několik hodin, dokud nebude papír vysušen. Usušený arch z balícího papíru opatrně sloupnete, můžete jej přežehlit.
TIP: Pro zpevnění lze do papírové kaše přidat škrob.

Jak dárky zabalit

ledová krása jistě okouzlí každého. Dárek zabalte, poté stočte z papíru několik trubiček, udělejte vějíř z celofánu, ten upevněte na balíček a poté dozdobte papírovými trubičkami, perličkami a vázacím drátkem (omotejte okolo tužky a opatrně stáhněte)

obal s perličkami potěší především holky,krabici polepte saténem tak, aby se na tkanině vytvořily záhyby, poté vlepte do záhybů barevně sladěné perličky a dozdobte vhodnou stuhou

dárky protáhlého tvaru zabalte jako bonbón, dárek položte do středu balícího papíru, podélně jej zabalte a okraje svažte stuhou

své kouzlo má i dozdobení dárků přírodním materiálem, jako je břečťan, jedlová větvička či zimostráz. Vše barevně sladíme

ustřihněte z balicího papíru dlouhý, asi 1,5 cm široký pruh, který harmonikovitě poskládejte, ve středu jej přeložte tak, aby vznikl vějíř. Místo, kde se okraje spojují, přelepte lepicí páskou. Aby se vějíř neuvolnil, připevněte ho na vrchní stranu balíčku.Nejvíce času asi strávíme nad dárečky pro naše nejmenší. Jiskřičky v jejích očích, jejich nadšení a nefalšovaná radost by mělo být dostatečným motivem. Pro balení těchto dárečků si pohrajte např. s barevnými papíry, mašličkami, odstřižky látek nebo knoflíky. Fantazii se meze nekladou. Zde neplatí decentní ladění barev, naopak; čím barevnější a veselejší, tím lepší.

K dárkům pod stromeček nezapomeňte přiložit jmenovky. Záleží pouze na vaší fantazii a tvořivosti, na jmenovky lze použít jakýkoliv materiál, který se vám zrovna naskytne (barevný papír, sklo, alobal, plech, dřevo). A pokud vám nezbývá čas, či se nedostává vlastní inspirace, jmenovky je možno koupit v papírnictví.

Ať už jste zruční či nikoliv a dárek zabalíte jednoduše a prostě, hlavní je udělat obdarovanému radost. To je to, oč tu přece jde především.


FliRt

27. listopadu 2008 v 15:31 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥
Flirtovat můžeš:
...jen několik sekund,když se vaše pohledy setkají ve školním autobuse.
...úsměvem,který na ulici věnuješ neznámému,sympatickému klukovi.
...při milém rozhovoru na párty,při kterém se svému protějšku hluboce zadíváš do očí.
...celé týdny,když stále znovu vyhledáváš jeho blízkost a odvrátíš oči okamžitě,jakmile na tebe pohlédne.
...vždycky a všude.Přitom nehraje roli,jestli tě to už vzalo,nebo bys jen chtěla ukázat,že máš o toho kluka zájem.

Rande

27. listopadu 2008 v 15:26 Láska♥
Následující témata by měla být při schůzce s tvým idolem tabu,protože mohou rychle pokazit náladu:
*tvůj bývalý přítel
*stres s rodiči
*problémy ve škole
*pomlouvání jeho kamarádů
*tvůj odpor k fotbalu
*moda a kosmetka
*klepy o celebritách
*horování o jiných klucích
*názor,jaký má na něj tvá kamarádka
*diety
*Na kluky dělají skvělý dojem holky, které vědí, co chtějí, a jsou sebevědomé.
*Kluci nesnášejí pomlouvání, tak pozor na pusu!
*Někteří kluci zbožňují drsnější humor! Tozhodně ne zlý, ale klidně přitvrď. Trocha černého humoru neuškodí.
*Někteří kluci se leknou holek, které se je snaží sbalit za každou cenu. Takže: pozor na to. Nejdříve ho zkus odhadnout. Jak asi zareaguje?
*Většinu kluků přitahují holky, které se rády smějí.
*Na prvním rande se na něj moc nevěš a neobjímej ho pořád. Vydrž, všechno bude! :-D
*Holky, které se přetvařují a působí nafoukaně, jsou klukům k smíchu. Mysli na to.
*O holkách, které se nechají příliš rychle sbalit, si kluci myslí, že je může mít každý. Nejsou pro ně pak ničním vyjímečné, protože se nemusí vůbec snažit a dobývat je. A to většinu kluků fakt nudí!

Winter

25. listopadu 2008 v 9:19 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*

Rose in Winter by Maria*PA.

Winter Wonderland by VickerMonkee.

A Rose in summer.., A Rose in winter.., Roses forever ! by RijkV©.

Winter Dog Rose by FotoBob#.

Wintertime 9395 by Joachim Gruen.

Vánoční sms

22. listopadu 2008 v 18:00 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥

Krásné bílé Vánoce, zlatou rybku v potoce. Ta, co plní tajná přání, od soumraku do svítání. Po Silvestru Nový rok, v novém roce jistý krok!

Zvoneček zazvoní, cukroví zavoní, v koupelně kapříček, pod stromkem balíček. Zpíváme koledy, přečteme pohledy dle data pohlednic, je nám zas o rok víc. Proč svátky vánoční, z všedních dnů tolik ční a zvláštní pohoda každého nahlodá?! Vždyť každý z nás řekne, když pěkně naměkne, proč máme vánoce jen na pár dní v roce.

Za oknem sype se snehova nadilka, zaclony provoni anyz a vanilka. Vanocni koledy zpivaji andele, uz jsou tu vanoce stastne a vesele.

Sněhové vločky k zemi se snáší,mráz si s okny pohrává,chybí už jen pár stran v kalendáři,vánoční čas nastává.Stromek se těší na nový kabát, do něhož se zahalí. Co bude pod ním? To smíme hádat, než se dárky rozbalí.

Je tady zas, vánoční čas, zvoneček zazvoní, cukroví zavoní. Bílý sníh, dětský smích. Nazdobené stromečky a pod nimi dárečky. Jsou tady po roce "VESELÉ VÁNOCE"…!!!

ANO, chteli jsme vam poslat vanocni SMS prani. A krasne, ale my jsme rekli NE!! Zadny jezisek s nadilkou, ktery vrti prdylkou, zadni falesni sobi. NIC!! Tak Vam prejeme jako obvykle stastne a vesele vanoce!:-)


Přeji Ti hezké Vánoce, hodně štěstí, radosti, pod stromečkem spoustu dárků a kapříka bez kostí!


Co víc si na Vánoce přát? Aby měl jeden druhého stále tak rád! Přeji Ti krásné Vánoce!

Preji ti 12 mesicu bez nemoci,53 tydnu pohody a stesti,365 dnu bez starosti,8.760 hodin lasky,525.600 minut jedinecnych okamziku a 31.536.000 vterin lasky!

Krásné vánoce, bohatého dědu Mráze a Santu Klause. Je čas zabalit kapry, upéct dárky, zabít vánočku. Jen to v tom vánočním shonu nepoplést!

SnĚhULÁčci

19. listopadu 2008 v 19:25 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  >ObRáZkY*


http://farm3.static.flickr.com/2046/2150902029_1a927f19d5.jpghttp://static.flickr.com/105/311072924_38306d40b7.jpg

feeling festive by SpacePotato.Snowman
Snowman Original painted Christmas Card by Jellybeans1.
http://farm4.static.flickr.com/3155/2974689036_35a7828673.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3062/2967691522_6b00f0f55d.jpg


http://farm4.static.flickr.com/3155/2974689036_35a7828673.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3155/2974689036_35a7828673.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3155/2974689036_35a7828673.jpg


snowman.png

Whimsical SnowmanSnowman Ornament


snowman purses


http://farm4.static.flickr.com/3062/2967691522_6b00f0f55d.jpg

SMS na dobrou noc

14. listopadu 2008 v 17:15 Láska♥
!1414! Dobrou noc slunicko me, me srdicko je jenom tve, at te v noci zahriva, kdyz za okny je tma mraziva... Az nastane ten pravy cas, budu te zahrivat ja zas... Miluju te

!1366! Ty muj broucinku posilam ti pusinku :-* na celicko :-* na telicko :-* kam jen si budes prat :-) a doufam, ze se ti bude neco pekneho zdat :-* :-* *******

!1114! Kdyz se vecer k noci sklani, snim si jedno velke prani. Citit chut tvych rtiku, prstem krouzit po pupiku. Potom sjizdet niz a niz, kde to skonci dobre vis.

!1135! Par hvezdicek na nebi uz se zablesklo, me srdce si po tom tvem zastesklo. Zavri ocicka muj andilku, ja poslu ti z dalky pusinku. Aaa, uz ji mas, je sladounka? At tvoje ousko jeste posloucha... Chci ti jen poseptat par slovicek: Jsi pro me nejmilejsi clovicek! At se ti nadherne sny zdaji a skritci at te pohlidaji. Preju ti zlaticko prekrasnou noc, a jeste malickost - chybis mi, MOOOC!!!

!959! Kdyz pada jasna hvezda z nebe, v tu chvili zacne vladnout noc. Chtel bych te mit vedle sebe, chybis mi tu strasne moc!

!886! Jedna hvezda na obloze do oken se diva drze. Krasny vyhled ma tam z nebe, zavidim ji, vzdyt vidi Tebe!! *Sladke sny*

!799! Kazdy vecer nez jdu spat, SMS Ti musim psat. Dobrou noc muj .... a polibek na licku to Ti posila Tva milovana. . .

!777! Neuplyne noc a neuplyne den, aby se mi o Tobe nezdal sen, chtel bych te libat, chtel bych to moc, chtel bych te hladit celou dlouhou noc ... Tak Ti preju dobrou noc!

!638! Myslenky me patri Tobe, a je jedno, v ktere dobe. Tobe patri moje telo, ktere by Te hned chtelo. Ja uz nejsem male dite, srdce rika: Lasko chci Te. KRASNE SNY

!1414! Kdyz andele delali scitani, zjistili ze jim jeden chyby. A do toho chybejiciho andela ja jsem se zamiloval - Dobrou noc

!1366! Vecer polibkem te dobre naladim, k tomu nezne po tvari te pohladim. Pak pritisknu te k sobe a celou noc budu patrit jenom tobe. Preji Krasnou noc a pohadkove sny ...

!1114! Kdyz vecer usinam na tebe lasko vzpominam, jak mne na rty libas, jak se na mne lasko divas, chtel bych te tu mit, a nezne na dobrou noc polibit, bohuzel ty ted spinkas jinde, snad mi to priste vyjde... dobrou noc

!959! Krasny vecer dobrou noc,pusinek posilam ti moc.Krasne spinkej hajinkej, jak medvidek malinkej.Zavri ocka at jsi po tme,at se ti zda treba ome. to vse z lasky k tobe ti preje tva(tvuj)...

!886! At nocni tma Te nedesi,at nocni chlad Te nezebe,rano pak stejne jako dneska,moje prvni esemeska bude pro Tebe!

!799! Dobrou noc a krasne sneni, ten kdo preje s tebou neni. Snad se nekdy setkame, lasku svou si vyzname. Ted uz osem nech si zdat, o kom vis ze ma te rad!!

!777! Slysim Tvuj hlas a jsem v sedmym nebi. Jsi ma jedina laska tady na zemi. Dotknes se me a jsem v raji. Kdyz Te vidim, dech se mi taji. Jsi me vsechno, moc rada Te mam, a proto ted na Tebe vzpominam. Miluju Te strasne moc, preju Ti tim krasnou noc!

!638! Na dobre spani, jemne pohlazeni, na krasny sen, polibek jen, na krasne usinani, male poskadleni, na krasny zitrejsi ranni den, polibky jen. Miluju te

!1323! Psst.. potichounku... ted pomalu zavri ocicka a poslouchej ticho vecera.. potom ucitis teplo na sve tvari.. to nic, neotvirej ocicka.. to je jen pusinka na dobrou noc..

!761! Az se slunce skloni a ty pujdes spat, vzpomen si na toho koho mas rad.

Vánoční

11. listopadu 2008 v 11:55 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  VánoceFrosty the Snowman by Small Treasures.

Going * Pink * this Christmas! by * Beezy *.

christmas cookies 041 by hello naomi.

Christmas Dreaming by edwardleger.
Merry Christmas by misspiepie.

The Christmas Bell is Ringing by frazz46.

christmas time by kiara_black.

Merry Christmas 2006 by Momba.

Christmas in Florida. by Tumbleweed Photography~~Carol~~(on and off).

Vintage Pink Christmas Sugar House by Bluebird Becca.
christmas on white by Fun Monitor.

Hvězdná Paris Hilton

2. listopadu 2008 v 11:26 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Paris Hilton

Dědička Paris Hilton

Dědička impéria hotelů Hilton, Paris, plní bulvární časopisy po zemích celého světa.
Její skandály ji proslavily mnohem víc než její herecké počiny, módní přehlídky či pěvecké album Paris.
Kromě negativní slávy je ale vyhlášená svým vytříbeným vkusem, který z ní na červeném koberci dělá opravdovou princeznu. Paris Hilton již není ta rozmazlená bohatá holčička. Pořád sice kraluje holywoodským večírkům a sexuálních i jiných skandálů pořád nemá dost, ale už toho i spoustu dokázala.
Od roku 1996 natočila více než 10 filmů či seriálů, z čehož ji asi nejvíce proslavila skandální televizní live-show The Simple Life, která se vysílá na MTV.
Dále jste ji mohli vidět v televizních seriálech The O.C., Las Vegas či Veronica Mars.
Kromě filmů a modelingu (např. tvář Guess pro rok 2005) se pustila i do psaní knihy Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose.
Tato autobiografie se velmi dlouhou dobu držela na žebříčku nejprodávanějších knih nejen v New Yorku.

V roce 2006 vydala pop rockové album Paris a některé singly už pronikly i na evropskou scénu.
Paris má už také svůj parfém, který se samozřejmě jmenuje "Paris Hilton".
Věnuje se také prodeji šperků přes internet a také založila celosvětovou síť klubů "Club Paris".

Není toho tedy málo, čemu se šestadvacetiletá Paris stíhá věnovat.
Přes to stíhá většinu největších párty v Hollywoodu, na kterých se často objevovala i s kamarádkou Britney Spears.

Co Paris miluje?http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Paris-Hilton-ta03.jpg

Je známo, že Paris miluje růžovou, chození bez kalhotek (o tom jsme se mohli přesvědčit z bulvárního tisku), luxus, krásné oblečení a šperky, bujaré večírky a taky svého malého čivavu, který má vždy dokonale sladěný obleček s Paris.
Možná právě láska k milovanému pejskovi pomohla, že Paris prácuje pro charitu a organizace, které bojují za ochranu práv zvířat.

To že si Paris Hilton získala své místo v showbusinessu a v modelingovém světě je především díky skvělému stylu v oblékání a výběru vhodných doplňků a šperků.
I když jde na nákup nebo na kafe s kamarádkou, je vždy dokonale sladěna, většinou ve sportovním stylu. Často ji lze vidět v růžové teplákové soupravě s pejskem v náručí při krátkém venčení.
Na nákupy se pak více "načančá" a volí k oblečení i elegantnější doplňky.
Se šperky to nepřehání, a dělá dobře, protože to dohání různými pásky, brýlemi, šátky, kabelkami,...

Správné ličení očí

2. listopadu 2008 v 11:14 | AdMíNkA - ♥ Miška ♥ |  Líčení-kosmetika

Postup správného líčení očí:http://www.prsten.cz/foto/magazin/17/liceni-na-party-1.jpg


 1. Korektorem nebo tónovacím krémem překryjte tmavé kruhy pod očima.
 2. Přepudrováním sjednoťte tón pleti na očních víčkách, oční stíny pak také déle vydrží.
 3. Pomocí tužky na oči si namalujte oční linky. U vnitřního koutku musí být linka tenounká, u vnějšího koutku linku trochu rozmažte do ztracena.
 4. Štětečkem nebo prsty si naneste oční stíny.
 5. Můžete použít také dvou či tříbarevné oční stíny (tmavší tón vždy u vnějšího koutku očí, světlejší u vnitřního).
  Oční stíny naneste na celé horní víčko a od poloviny rozšiřujte až k obočí.
 6. Oči rozjasněte očním rozjasňovačem nebo třpytivými tekutými stíny.
 7. Nakonec aplikujte řasenku. Řasy nejprve natočte, použít k tomu můžete speciální kleštičky.
  Místo jedné vrstvy řasenky, naneste dvě. Slepené řasy pročísněte kartáčkem na řasy.
 8. Nezapomeňte také na úpravu obočí.
  Pinzetou zformujte jejich tvar a k dokreslení můžete použít tužku na obočí (hnědou).