Duben 2009

My diary

29. dubna 2009 v 21:32 | Web.miss-Miška |  x....My DiArY

ahojky!zítra tu nebudu jedu na výlet do Pratersternu do Vídně moc se těším jedem babičce pro léky a nemusím do školy jupiii!!!takže tu nebudu až večír,pozdravuji kamaráda spolužáka Jožu a to rádio se ti fakt povedlo je super,mám vás všechny moc ráda a pište.vaše miška

Bleskovka :) :P

29. dubna 2009 v 19:04 | Web.miss-Miška |  Bleskovky


1)Ahojii jak pak se máš? :)
2)Co jsi dnes dělal/a? :P
3)Co plánuješ na prodlužený víkend? :)
4)Jaké se ti nejvíc libí jméno pro kluka a pro holčinu? :P

M.A.C Cosmetics ♥

29. dubna 2009 v 18:42 | Web.miss-Miška |  Líčení-kosmetika

Společnost Make-up Art Cosmetics, více známá jako MAC Cosmetics, je ve světě dekorativní kosmetiky velkým pojmem a přitom byla na začátku rozšířena jen mezi profesionálními vizážisty a modelkami, které na ni nedaly dopustit. Diky tomu se firma MAC Cosmetics se stala synonymem pro glamour look a dále si získala přízeň i mezi celebritami. Dnes tuto kosmetiku používají milióny žen v padesáti zemích světa, a to dokonce i v České republice.Mac Cosmetics není jen obyčejná kosmetika


Společnost MAC Cosmetics byla založena v roce 1994 v Kanadě, a to vizážistou a uměleckým fotografem Frankem Toscanem a majitelem řetězce vlasových studií ****Frankem Angelem****, kteří od dob, kdy se začali zajímat o módní fotografii, poznali, že potřebují kosmetiku, která by vydržela déle a byla různorodá a odpovídala požadavkům umělecké fotografie.V roce 1994 společnost odkoupila Estée Lauder a byl jí založen fond MAC AIDS na podporu lidem s virem HIV a AIDS. V roce 1997 Frank Angelo umírá a Toscan odchází ze společnosti a základá svou vlastní AIDS nadaci. V témže roce byly předtaveny Viva Glam rtěnky a lesky na rty, které byly a dosud jsou propagovány různými celebritami, jako je například Liza Minnelli, Diana Ross, Lil' Kim, Mary J. Blige, Madonna nebo Fergie, a které taktéž podporují svým prodejem fond MAC AIDS.Společnost MAC Cosmetics také aktivně podporuje životní prostředí, vytvořila totiž speciální recyklační program nazvaný Back 2 Mac, který vyzívá zákazníky, aby lahvičky, obaly a krabičky od použitého MAC zboží vraceli do obchodů MAC Cosmetics, které je šetrně zrecykluje. Dále seMAC může pyšnit tím, že žádné ze svých výrobků netestuje na zvířatech.
Mac Cosmetics - kosmetika, po které ženy touží
MAC Cosmetics je přesně ten typ kosmetiky, po které ženy touží, její produkty jsou totiž velmi kvalitní a za přijatelnou cenu. To, co však dělá tuto kosmetiku tak populární, je její rozmanitá nabídka. MAC Cosmetics nabízí opravdu širokou paletu stínů, pigmentů a odstínů make-upu, tudíž si u ní vyberete, ať jste běloška, asiatka či černoška. Díky MAC kosmetice může být každá žena v okamžiku přeměněna v okouzlující divu.
Avšak s MAC můžete být krásná i bez použití její dekorativní kosmetiky. Nedávno totiž představila řadu specializující se na péči o pleť, která zařídí, že Vaše pleť bude zářit i bez použití make-upu. Krom toho taky nabízí produkty pro krásu vašich vlasů a nehtů.***Mac Cosmetics a Hello Kitty***


Jak jsme se již zmínili výše, MAC Cosmetics často spolupracuje s celebritami, avšak poslední spolupráce, jež byla představena před několika dny a jež bude "mluvčím" Macu pro leotšní jaro, je Hello Kitty. MAC Cosmetics teď tedy nabízí produkty v rozkošném designu Hello Kitty, který si zamilovalo již tolik dívek na celém světě.MAC Cosmetics v České republice

Pokud Vás náš článek o kosmetice MAC zaujal a Vy byste co nejrychlěji chtěla nějakou vyzkoušet, můžete zamířit do jejich obchodů, a to například na Václavském Náměstí nebo v OC Chodov v Praze.

obrázky

29. dubna 2009 v 13:40 | Web.miss-Miška |  >ObRáZkY*


Prasečí chřipka-Otázky a odpovědi

29. dubna 2009 v 12:44 | Web.miss-Miška |  Zajímavosti
Co je prasečí chřipka?
Prasečí chřipka je nakažlivé onemocnění dýchacích cest, které postihuje prasata a způsobuje ho chřipkový virus typu A. U zvířat propuká jednou ročně. Nejčastější variantou nemoci je H1N1, ale současná epidemie je způsobena virem, který je mutací zvířecího a lidského chřipkového viru.

Proč se v současnosti tak mohutně šíří?
Zatímco onemocnění prasat bylo v minulosti běžné, lidem se většinou vyhýbalo, i když i k tomu mohlo dojít přenosem z nakaženého zvířete. V současnosti se ale stalo poprvé, aby se virus přenesl mezi třemi lidmi přímo, a vědci se nyní snaží zjistit, proč tomu tak je.

Jaké jsou příznaky nemoci?
Symptomy jsou podobné jako u obvyklé chřipky: horečka, únava, nechutenství, kašel, rýma, bolest v krku, nevolnost.

Jak se virus šíří?
Virus se přenáší stejně jako virus obvyklé chřipky, tzn. kapénkami, pokud nakažený zakašle nebo kýchne. Člověk se může také nakazit, pokud se dotkne kontaminovaného předmětu a virus si přenese do úst, očí nebo nosu.

Proč současná epidemie vyvolává takové obavy?
Vědci se snaží zjistit, proč se virus přenáší ze zvířete na člověka a potom už se šíří jen mezi lidmi. Hrozí totiž, že bude dál mutovat a tím bude léčba stále těžší. Pokud k tomu dojde, nebudou výrobci léčiv schopni dodat na trh včas vhodná antivirotika. Světová zdravotnická organizace proto vyhlásila nebezpečí pandemie a apeluje na vlády, aby učinily preventivní opatření.

Může být nemoc smrtelná?
Stejně jako obvyklá chřipka, může být smrtelná pro lidi s narušeným imunitním systémem, srdečními chorobami nebo staré lidi.

Obyčejná chřipka je ale nebezpečnější?
Normální chřipce padne za oběť 250 000 až 500 000 lidí ročně. Odborníci ale mají obavy, že nový, zmutovaný druh viru se může šířit obrovskou rychlostí, protože člověku proti němu chybí přirozená obranyschopnost.
(Zdroj WHO)

Jak se chránit?
Přestože neexistují žádné přímé léky, platí několik pravidel: časté mytí rukou, nestýkat se s nakaženými osobami a nedotýkat se předmětů, které by mohly být kontaminované.

Je možné nakazit se z vepřového masa?
Ne, pokud je maso správně upravené. Virus nepřežije teplotu nad 70 stupňů.

Lady GaGa řádí dál!

28. dubna 2009 v 20:23 | Web.miss-Miška |  Lady Gaga

Sephora

28. dubna 2009 v 18:19 | Web.miss-Miška |  Líčení-kosmetika
Sephora a kouzelná kosmetika
Sephora je pro mnoho žen, jako kouzelný svět nebo jako vstup do království vůní. Samoobslužná parfumerie, kde se nabízejí luxusní značky, ale i ty cenově dostupné a stejně lákavé. Krásná vůně parfémů nás táhne mezi kosmetiku všeho druhu. Můžete si celé hodiny vybírat z líčidel, make-upů, krémů, krémičků, parfémů a hledat tajemství dokonalého bezchybného vzhledu.

Celosvětový řetězec Sephora

Sephora je celosvětový řetězec parfumerií, který vznikl ve Francii v roce 1969 a je součást koncernu přední světové skupiny luxusních výrobků LVMH - Louis Vuitton, Moet-Chandom, Hennessy. Naleznete zde luxusní značky jako například Dior, Armani, Lancome, Helena Rubinstein, Givenchy, Kenzo. Sephora je unikátní obchodem, který nabízí více než 200 klasických i nových značek všech kosmetických kategorií, samozřejmě nabízejí produkty pro péči o plet´, tělo, vlasy, oblíbené parfémy a dekorativní kosmetiku. Kromě toho má Sephorasvou vlastní kolekci kosmetiky.

Sephora a široký sortiment

Sephora nabízí nejen kvalitní produkty, ale také odborné poradenství a péči o zákazníka. Jestli potřebujete nějaký kosmetický produkt a nevíte si rady s výběrem pro váš typ pleti? Tak neváhejte zajít do Sephory, kde vám vždy rádi pomohou. Personál je speciálně vyškolený tak, aby vám mohl poradit v každé oblasti s kosmetikou nebo péčí o vaší krásu.
Sephora provozuje zhruba 515 prodejen v 14 zemích světa, a rozšiřuje se i s více než 250 prodejnami po celé Severní Americe. V České republice si můžeme luxus nabízenýSephorou vychutnávat od roku 2002. Tak, že to není tak dávno, co jsme se museli spoléhat jen na několik malých parfumérií nebo obyčejné drogerie. Naštěstí dnes už máme širokou možnost volby. Od roku 1999 byly zahájeny webové stránky Sephora.com, které nabízí nejrozmanitější výběr kosmeticky. Od značek, které jindy neseženete až po ty nejznámější značky.
Kosmetické skvosty, které najdete v síti Sephora jsou jak na pohled tak na plet. Pro inspiraci si prohlédněte několik produktů.


Sluneční brýle DIOR

28. dubna 2009 v 18:12 | Web.miss-Miška |  x....Móda :DJméno Christian Dior sa stalo synonymem krásy, stylu a elegance a i padesát let od smrti legendárního designéra patří značka mezi celosvětově nejprestižnější.
Christian Dior se narodil v roce 1905 v Granville ve Francii. Jeho snem bylo stát se architektem, nicméně na otcovo přání studoval politologii. Svůj první módní dům otevřel v roce 1946. Dior zemřel v roce 1957, údajně následkem spolknutí rybí kosti.
Ačkoli se v čele firmy vystřídali i Yves Saint Laurent a John Galliano, sluneční brýleznačkyDior pořád navazují svým stylem na klasickou trendovou linii "New look" ze čtyřicátých let 20. století, která znamenala revoluci v tehdejší ženské módě s velkým důrazem na luxus. Nadčasové a elegantní linie rámů zařadí svého majitele mezi ty, kteří holdují eleganci a stylu. Při navrhování a výrobě brýlí Christian Dior se dbá nejen na vysokou kvalitu a funkčnost, ale i na správné spojení nejnovějších trendů s historickou tváří značky.
Herečka Charlize Theron, která byla tváří brýlí Dior je jen jednou z mnohých, kteří podlehli kouzlu této nestárnoucí legendy. Tmavé brýle z původní řady Christian Dior by neměly chybět žádnému módnímu gurmánovi. Každému totiž dodají správnou dávku elegance a šarmu a podtrhnou přirozenou krásu každé ženy.

Sluneční brýle DIOR
Značkové vysoké boty s podpatky Guess

28. dubna 2009 v 17:16 | Web.miss-Miška |  x....Móda :D

Pokud se má žena cítit sexy, patří k jejímu outfitu bezesporu také krásné boty. A které boty udělají ženu přitažlivější, než podpatky. Jak mohou vypadat takové značkové vysoké podpatkysi ukážeme právě teď!
Pro malou ukázku podpatků jsem si vybral světoznámou americkou značku Guess, která krásné boty vyrábí již léta a na trhu se řadí mezi ty nejlepší.
Guess boty se vyznačují eleganci a rafinovaností, která z kvalitních podpatků udělá doplněk každé ženy.
A už dost slov, pojďme se na nádherné boty Guess podívat.


Kabelky Guess

28. dubna 2009 v 17:13 | Web.miss-Miška |  x....Móda :D

Pokud patříte mezi milovnice luxusních kabelek, určitě jste nemohly přehlédnout krásné a velmi trendové kabelky americké značky Guess. Za sedmadvacet let působení této firmy si totižkabelky Guess i jiné produkty této značky zamilovaly milióny lidí a jejich počet stále roste.
Značka Guess byla založena v roce 1981 bratry Marcianovými v Kalifornii, tenkrát to však byla jen malá továrna na výrobu džínů. Bratři Paul a Maurice Marcianovi vyrůstali v jižní Francii a dá se tedy říct, že tamější elegantní a sexy styl oblékání je ovlivnil v jejich tvorbě, skombinovaly ho totiž se svým oblíbeným stylem divokého západu. Na začátku osmdesátých let byl denim trochu v ústraní a to byla příležitost pro bratry Marcianovy, kteří svými důmyslnými návrhny navždy změnili vnímání denimu. Vytvořili kolekci, jež byla smyslná, inovativní a nadčasová. Ze začátku byli malobchodníci skeptičtí a nakupující zdráhaví, ale potom co na naléhání bratrů Marcianových obchodní dům Bloomingdale's sou hlasil s prodejem dvou tuctů Guess džínů, vše se změnilo. Slavné Marylin jeans se třemi zipy byly tak sexy, že během několika hodin byly vyprodány. A tak se zrodila značka Guess, značka, která je dnes jednou z vedoucích na trhu se 747 obchody po celém světě včetně České republiky. Prodejny Guess najdete například v Praze v Palladiu či v OC Nový Smíchov a v Brně v Olympii.
Guess rozděluje svou tvorbu do třech řad: řada Guess reprezentuje nespoutanou, sexy, ryze americkou módu s mezinárodním šmrncem, Marciano je pak řada velmi ženská a sexy a poslední G by Guess představuje módu nezávislou, drzou, sebevědomou a vysoce stylovou.
Velmi stylové jsou i Guess kabelky, které odrážejí nejnovější módní trendy. Guess nabízí opravdu veliké množství kabelek různých stylů, velikostí i barev, tak, aby si mohla svou Guesskabelku vybrat každá žena.
Blýskněte se v legínách

28. dubna 2009 v 17:09 | Web.miss-Miška |  x....Móda :D

Blýskněte se v legínách / Lesklé legíny 2009Do roku 2009 konečně zavítaly teplejší dny. Teplé, ale ještě ne příliš prohřáté. A tak třeba i Vy přemýšlíte, co na sebe. Všelijakých kalhot jste si přes zimu možná užila až až a na ty plátěné nebo krátké je někdy ještě celkem chladno. A tak stojíte u šatníku a dumete nad tím, co si máte obléct, nebo co nového na sebe byste si mohla pořídit, tak aby se Vám to líbilo, měli jste to s čím zkombinovat a abyste navíc byla sexy a trendy.
My pro Vás máme odpověď. Zkuste si pořídit legíny, a abyste byla opravdu in, pořiďte si je v lesklých odstínech.
Legíny, a právě ty lesklé, znaly již generace našich rodičů. A protože víme, že osmdesátá léta se do módy znovu a znovu vrací a čím dál tím více je s oblibou nosíme a doplňujeme o naše další nápady.

V lesklých legínách kamkoliv

Do práce se Vám budou víc hodit legíny v černé barvě s krásným blýskavým odleskem. Pokud chcete vypadat pořád elegantně, zkombinujte černé lesklé legíny s vkusným svrškem a podpatky a směle můžete vyrazit na obchodní jednání. Nechte se inspirovat například těmito značky Tobi.


S lesklými legínami budete mít totiž vyhráno na plné čáře. Legíny mají navíc i tu výhodu, že je můžete snadno nakombinovat, jak s různým svrškem, tak i s obuví. Skvělými doplňky k legínámmohou být zaručeně tuniky, delší košile, trička i tílka. Na nožky si k nim můžete obout jak balerínky, tak špičaté lodičky bez podpatků nebo ty vysoké s otevřenou či zavřenou špičkou a v létě třeba flip-flopy. K legínám si opravdu můžete obléct a obout téměř cokoliv, pozor si však musíte dát na kombinaci barev a pamatovat si, že méně je někdy více.
Božsky budete zajisté vypadat v luxusních červených, zlatých, stříbrných nebo flitrovanýchlegínách. Vyrazit v nich můžete na kteroukoliv párty, kde s nimi budete hvězdou večera. Nebojte se odvážnějších kreací a blýskavých materiálů a buďte ta, která bude zářit na parketu nebo u baru.

Nechte svou postavu vyniknout v stříbrných, zlatých nebo tmavě modrých lesklých legínách, stejně tak jako některé hollywoodské hvězdy a inspirujte se značkou American Apparel.
Pokud si myslíte, že nemáte postavu na tyto "nohy kopírující" módní legíny, jednoduše si na ně můžete natáhnout sukni nebo delší tuniku, obléknout do topu, obout balerínky a sebevědomě vyrazit vstříc městem. Nejenže budete středem pozornosti, ale i módním hitem číslo jedna.

O tom, že existuje mnoho dalších odstínů, Vás může přesvědčit módní společností Bebe.
Vyzkoušet můžete různé odstíny třeba jen jedné barvy a pořídit si přesně takový odstín lesklých legín, který si opravdu přejete. Velice moderní barvou je i odstín starorůžové barvy, která působí velice přirozeným dojmem.
Jak sami vidíte, lesklé legíny nemusejí mít pouze výrazné barvy, ale i jemné tóny, ve kterých z Vašeho outfitu vykouzlíte romantický model.

Dnes si můžete pořídit přesně takové legíny, které chcete a díky velikému výběru různých značek nebudete muset slevit ze svých požadavků a nároků.
Lesklé legíny budou na jaře a v létě tohoto roku opravdu v kurzu, a tak byste si měli pospíšit a rychle si nějaké pořídit, abyste se v nich mohla předvádět co nejdřív.

Dárečky ♥k narozeninám↓

28. dubna 2009 v 15:44 | Web.miss-Miška |  Dárečky
Pamatuju si- není to tak dávno jen 3 roky. Kdy jsem si psala s Miškou na blogu... Pak po mejlu a teď po ICQ! Je to moje nej kamí přes net! Mám jí moc ráda. Vždycky poradí a pomůže. Je s ní veliká sranda! No jo no Miško MTSMR! Přeju ti všechno nejlepší k narozkám!


Mišky blog ---Zde--- MTSMR Lettlinkaděkuji Lettlinko moc ♥♥♥


B.L.E.S.K.O.V.K.A

27. dubna 2009 v 19:18 | Web.miss-Miška |  Bleskovky
    1,kam se asi chystá slečna na obrázku  :)  
     2,jméno pro jejího psíka 

 
 
 ♥♥♥♥Pro Lettli:


andílci-little angels-ingerasii

27. dubna 2009 v 10:28 | Web.miss-Miška


Lady Gaga

26. dubna 2009 v 19:14 | Web.miss-Miška |  Lady Gaga
Lady Gaga - blend by Haa..

Lady Gaga by KAT DE LUXE.Lady GaGa: Touch Of Heaven by Santiago (ice/M).

Lady Gaga by MC Illustrations.

Lady Gaga by missdenise.Slunce nemusí být nepřítel

26. dubna 2009 v 18:59 | Web.miss-Miška |  Pro Holky
Musíte ovšem vědět jak na to. Takže jaké jsou nejnovější poznatky o opalování? Kdy hrozí nebezpečí a je opravdu tak velké? Bohužel ano, ale s našimi tipy si slunečních paprsků přece jen můžete užít.
Sluníčko


Stačí zapamatovat si jednoduchou formulku: více je méně. Ozonová díra se od minulého léta opět trochu rozrostla a ještě víc oslabila účinnost přirozeného slunečního filtru naší planety, který tak na zemi propouští větší množství škodlivého záření. Potvrzuje se fakt, že opalování je rok od roku nebezpečnější a že pár minut pobytu na slunci přes míru může sehrát v budoucnu velkou roli. Zapomeňte tedy na tvrzení svých maminek, babiček či starších tetiček, že ony se také opalovaly a jsou zdravé. Kvůli neekologickému chování nás všech se situace mění, a proto je potřeba některé návyky přehodnotit. Pokud jste se opalovala před deseti lety hodinu, dnes je ona hodina pro vaši kůži takový zápřah, jako byly tehdy hodiny tři. V žádném případě vás ovšem nechceme strašit. Stále ještě se můžete slunci vystavit bezpečně a nachytat nějaký ten bronz. Důležité je ovšem dodržovat určitá pravidla a znát i rizika, která opalování přináší.

Nejnovější poznatky a rizika

Proto by vám dnes měl každý dobrý kožní specialista provést analýzu pleti, při které určí váš fototyp a vysvětlí vám, jak přesně váš typ pleti reaguje na slunce a čeho se máte vyvarovat. Měl by vám také prohlédnout veškerá znaménka a upozornit vás, pokud by některé z nich mohlo být do budoucna rizikové. Právě okolo znamének totiž vzniká většina melanomů. Důležitou prevencí je samozřejmě také samovyšetření. Riziková znaménka mají většinou asymetrický tvar, mají neostré a nepravidelné hranice, jsou větší než 5 mm a povrch mají mírně navýšený nad povrch kůže. Pokud se chcete dozvědět více, doporučujeme obrátit se na kožního lékaře nebo zabrousit na internetu na www.melanoma.cz.

Co dělají sluneční paprsky s naším tělem


Sluneční záření obsahuje ultrafialové záření (UV), jehož nadbytek je pro nás škodlivý. UV se dělí do tří základních skupin (A, B a C) podle vztahu k jeho vlnové délce, která je od A směrem k C stále kratší, a tudíž nebezpečnější. V našich zeměpisných šířkách ozonová vrstva posledních mnoho desetiletí filtrovala záření typu C, v posledních pár letech k němu ovšem stále víc přibývá i záření typu B. Paprsky slunce začínají téměř okamžitě po styku s pokožkou tvořit v našem těle pigment melanin, který vlastně funguje jako přirozená ochrana před sluncem. Pokud se jim ale vystavíte na delší dobu, jako například při opalování nebo sportu či práci na slunci, je tato ochrana zcela nedostačující. Pokud se v takovém případě nebudete chránit opalovacím krémem, v kůži se začne narušovat buněčná struktura, a dokonce dojde ke změně dědičných dispozicí v jádrech těchto buněk. Právě kvůli těmto změnám se nám každé spálení za život sčítá, a pokud se vaše pokožka spálí opakovaně, narůstá riziko jejího onemocnění. I proto lékaři upozorňují, že děti do tří let by se neměly opalovat vůbec a u těch starších musí dbát rodiče na to, aby byly namazány krémem s co nejvyšším ochranným faktorem.

Ochranné faktory krémů - co jsou vlastně zač

Málokdo z nás vlastně ví, co ona čísla na opalovacích krémech znamenají a na jak dlouho je krém schopen nás ochránit. Určitě každý zažil situaci, kdy ho citlivá kůže přece jen večer po návratu domů z pláže bolela, i když se namazal krémem. Teoreticky má tedy například krém s faktorem číslo 15 zaručit bezpečný pobyt na slunci právě patnáctkrát delší, než by bylo možné s nechráněnou pokožkou bez spálení. Jinými slovy dobu spálení oddálíte patnáctkrát. To ovšem nikterak nenapovídá, v jakých intervalech je krém nutné znovu nanášet. V úvahu musíte také vzít fakt, že čísla na lahvičkách opalovacích přípravků ne zcela odpovídají skutečnosti. Zmíněnému krému se při laboratorních testech sice možná naměřil ochranný stupeň 15, ale výrobce už si nechá pro sebe, že při oněch testech se na kůži téměř vždy nanáší okolo 2 mg krému na 1 cm2, což se zcela rozchází s tím, kolik krému do pokožky vmasírujete v praxi. Průměrně nám tedy krémy nabízejí zhruba jednu třetinu až jednu polovinu ochrany, než slibuje číslo napsané na jejich obalu. Vyberte si tedy krém s co nejvyšším ochranným faktorem. Pokud patříte mezi nenapravitelné milovnice opalování, pamatujte že není dobré začínat dovolenou s menším faktorem než 20. Faktory můžete během dovolené postupně snižovat, ale není vhodné skončit s čímkoli nižším, než je faktor 8. Krém by se měl znovu nanášet každé dvě hodiny a po každém koupání. Také mějte na paměti, že pokud se budete při slunění otáčet z jedné strany na druhou, hodně vašeho opalovacího krému skončí spíš na osušce než na těle.

Na co při slunění nezapomenout

Lékaři nedoporučují slunění mezi polednem a druhou hodinou odpolední a rozhodně už vůbec ne v prvních dnech dovolené. V tu dobu slunce pálí nejvíc a spálit se můžete doslova během pár vteřin. Díky větru, který roznáší UV paprsky, to opaluje i ve stínu, proto se raději namazejte krémem, i pokud si přes poledne zalezete s knížkou pod slunečník. Krémem byste se měla natřít ještě doma, ideálně zhruba 15-20 minut před pobytem na slunci, protože přípravek potřebuje nějaký čas, aby mohl začít působit. Nepodceňujte ani pitný režim, na slunci se vaše tělo potí a o to více potřebuje doplňovat tekutiny. Kůže není to jediné, co slunce, chlor a slaná voda vysušují, trpí i naše vlasy. Právě po letní dovolené se nejvíce třepí a lámou, zvlášť pokud je máte blond nebo světle hnědé. Opalovací přípravky na vlasy jsou dnes poměrně snadno k sehnání a na ležení u vody jsou nejpraktičtější ty ve spreji. Snadno se používají a měly by se nanést po celé délce vlasů, zejména pak na jejich konečky, které jsou nejzranitelnější. Pro krátké vlasy se hodí přípravek ve formě gelu, který vlasy nejenom ochrání, ale navíc udrží pod kontrolou váš účes. V letním období také stojí za to, vyměnit svůj oblíbený šampon a kondicionér za výrobky ze sluneční řady. Jsou vytvořené speciálně k odstranění chloru a soli a zároveň jsou šetrné a vysoce hydratační.

Po opalování

Jedině dobře hydratovaná a vláčná pleť vypadá přitažlivě a dá vyniknout opálení, a protože slunce ji velmi vysušuje, potřebuje neustále mazat. Předejdete jejímu loupání a opálení vám vydrží dvakrát dlouho, snížíte i riziko, že pleť bude předčasně stárnout. Krémy určené po opalování jsou nejen velmi bohaté na lehké oleje, tuky, hydratační a zklidňující látky, ale můžete si dokonce vybrat z vylepšených verzí proti celulitidě nebo s malým obsahem samoopalovacího krému, a urychlit tak opálený vzhled. I přes veškerou péči se může stát, že se spálíte. Jakmile pocítíte, že kůže začíná být na slunce citlivá, ihned ji zakryjte oděvem nebo se raději přesuňte do stínu. Spálenou pleť sprchujte jen vlažnou vodou, teplá nebo studená by vám pokožku jen zbytečně prokrvila a spálení by bylo daleko bolestivější Pokud máte možnost, přikládejte obklady se studeným podmáslím, dělají přímo divy a podobný efekt má i plnotučné mléko nebo jogurt. Zklidňující jsou také krémy s obsahem panthenolu či měsíčku lékařského nebo můžete použít silnou vrstvu krému po opalování jako pleťovou masku. Jestliže máte opravdu velké bolesti, uleví vám, když se nahá zabalíte do prostěradla posypaného dětským zásypem. S dalším opalováním bezpodmínečně počkejte až do úplného zahojení kůže. Je největším orgánem našeho těla a na celý život máme jen jednu.

Natálce ♥

26. dubna 2009 v 18:12 | Web.miss-Miška |  Dárečky

Sněhurka!

26. dubna 2009 v 18:08 | Web.miss-Miška |  >ObRáZkY*pixelky

26. dubna 2009 v 17:28 | Web.miss-Miška |  >ObRáZkY*
...24.4.2oo9...

24. dubna 2009 v 8:53 | Web.miss-Miška |  x....My DiArY


Dobré ránko :) konečně pátek a víkend před nama :) co chystáte? počasí je krásné :) já budu mít už oslavovací víkend(ale narozeninky mám 28.4 uterý)...dnes pujdem už oslvovat moje narozky k babičce(od tatky mamka)...takže sem zvědava co dostanu :D :)...v soboutu budem oslavovat na chatě s rodinkou...
rodiče,babička,prababička,tety,strejda,sestřenka♥...koupime nějaké dobroty :) dortu a táák :) už mám nachystané balonky frkačky :D

a budem tam i spát minulý víkend sme tam vše uklidily převlíkly peřinky :) vyfotim vám fotečky :) ... noo aa jináč nemám ani krédo :( sem ho propsala za 2dny s miláčkem :D ale musím mamii říct at mi koupíí :D a ještě čásak na čteníí :P mějte se krásně :) užíjte si víkend plný sluníčka :) Miška.