Červen 2009

Dárečky :) za bleskovku

30. června 2009 v 21:50 | Web.miss-Miška |  Dárečky

♥Krásné prázdniny♥

30. června 2009 v 20:26 | Web.miss-Miška |  Dárečky

Paris Hilton jako mořská panna

29. června 2009 v 10:10 | Web.miss-Miška |  Paris Hilton

Profesionální celebrita Paris Hilton bude zase o nějaký ten milión bohatší. Se svojí vůní s názvem "Siren", se totiž rozhodla zaútočit na pro ní neprobádaný trh parfémů, kde jak doufá bude slavit úspěch.

Paris Hilton Truchlí Ztrátu Michael Jackson

28. června 2009 v 17:59 | Web.miss-Miška |  Paris Hilton
Dnes je neuvěřitelně smutný den se svět probudil do zprávy, že hudební legenda Michael Jackson zemřel. Jak jsem si jistý, že všichni vědí, zemřel včera trpí srdeční zatčení kolem 2pm Los Angeles čas.
Bylo pozdě včera tady v Anglii, když jsem viděl pípání od někoho říct, že bych byl přivezeno do nemocnice.
Za další 2 hodiny jsem neustále obnovovat každé významné novinky webu aktualizace a mé srdce se potopila, když bylo potvrzeno, že zemřel.
Já jsem ještě v šoku, je to tak neuvěřitelně smutné a tragické.
Mám lístky pro dva z jeho koncertů v Londýně a jsem tak smutný, že jsem nikdy si s ním žít.
Bylo by to skvělé a že by bylo řečeno, po letech nejsou plnění nebo uvolňující hudba, jak mnozí fanoušci stále milují a podporují ho.
Tak smutný.Soucítím s jeho rodinou, přáteli a jeho 3 děti.
A zničených Paris je také smuteční smrti MJ, tak to bylo hodně o vyslání na štěbetat dnes (včetně 2 obrázky, které vidíte).
Měla bych mu známy všechny její život a měl navštívit od sebe a pro své děti jen pár měsíci:
"Jsem tak smutná právě teď
: (
Nemůžu uvěřit, že Michael je pryč.
Co dnes smutný den, jsem zničená.
: (
"
"Jsem stále v šoku asi Michael.
Moje máma vyrůstala spolu s ním, protože byli teenageři a jsem mu známo, celý svůj život.
Byl úžasný, tak smutně. "
"Michael a jeho děti byly jen na můj dům před několika měsíci, ale nemohu věřit, já nikdy vidět ho znovu.
Byl to takový druh a jemné duše. "
"Miluji tě Michael, budete opravdu oblíbený do celého světa.
Vaše hudba bude žít donekonečna, skutečně nadčasové a kultovním.
Chybíš mi
: (
"
"Ty budou v mém srdci navždy.
Miluji tě "
"Mé srdce bolí
: (
"

BLeSkoVkaaa-konec.-

27. června 2009 v 21:16 | Web.miss-Miška |  Bleskovky
ahojky,co výzo? :)))
kampak na prázdniny?
prší u tebe?
chceš se mnou spřátelit? :)

obrázkyyy

27. června 2009 v 21:11 | Web.miss-Miška |  >ObRáZkY*

Sephora

25. června 2009 v 16:49 | Web.miss-Miška |  Líčení-kosmetika
  • Look Sephora
Look Sephora

Play and Mix


Nechte propuknout energii léta! Intenzivní, štavnaté barvy to je jediné možné doplnení opálené pokožky.

"U príležitosti" léta dokonce i pomucky na lícení získávají štavnaté barvy. Pozornost si zaslouží predevším štetecky.

Každý má dva doplnující se konce, aby bylo možné vytvorit vybraný efekt lícení ocí nebo obliceje. Bav se a míchej barvy!
Look
1. Sada 5 barevných pilníku na nehty - 120 Kč 2. Paleta ocních stínu - 320 Kč 3. Flashy liner tužka na oci - 160 Kč 4. Štetec na lícení "grab'n go" - na pudr a ocní stíny - ideální pro casove vytížené! - 450 Kč 5. Štetec na lícení ocí "smoky eyes" - na tužku na oci a ocní stíny - 250 Kč 6. Lak na nehty - 135 Kč 7. Paleta ocních stínu Colorful - 450 Kč 8. Paleta lesku na rty - 190 Kč

Výrazné nehty

25. června 2009 v 15:01 | Web.miss-Miška |  Líčení-kosmetika

Výrazné nehty - skvělý letní doplněk


V létě vám poslouží nehty jako skvělý módní doplněk. Stačí jen zvolit tu správnou barvu laku.
Letos ve vašem výběru rozhodně nesmí scházet barvy bílá, zlatá ani sladce pastelové odstíny. Určitě upoutáte pozornost, pokud si s barvami a tónováním pečlivě vyhrajte.

Námořnický trendBílý lak na nehty letošní léto jednoznačně vede. Skvěle doplní námořnický styl, ale také módu 50. let. Bílá vypadá efektně na polodlouhých nehtech zapilovaných do kulata. (např. Pure Color Nail Estée Lauder 600 Kč nebo White Secret Essence 45 Kč).


Nejprve použijte podklad, potom dvě vrstvy bílého laku, abyste docílila syté bílé. Pro lesk, a také pro ochranu barvy nakonec přelakujte bezbarvým lakem. Bílé nehty preferují například Charlize Theron, Kate Winslet nebo Gabrielle Union.

Nehty jako bonbónekZ nehtů se rázem stane módní doplněk, pokud je barevně sladíte s náušnicemi, náhrdelníkem nebo je necháte vyniknout v otevřených střevících. Nebojte se veselých tónů barev jako jsou sladce malinová, oranžová, fialová, modrá nebo červená. Výrazné odstíny nejlépe působí na krátkých nehtech. (např. Couleurs Nature Yves Rocher 189 Kč, Nailfinity Max Factor 215 Kč ).

Barevné variace

Využijte vlastní kreativitu a zkombinujte několik barevných odstínů dohromady. Zkuste třeba elegantní zlato modrou kombinaci. Malý díl spodní části nehtu přetřete zlatou a zbytek modrým lakem.
Zajímavě vypadá také rebelská kombinace modro, bílo, černé, kterou předvedl Mark Jacobs. Pohrajte si s vašimi oblíbenými odstíny a vytvořte unikátní, vlastní barevnou variaci.

Už jenom jediný den školy a hurá prázdniny...

25. června 2009 v 13:21 | Web.miss-Miškaje to tadýý zíítra výzo a pak už 2měsííce klidu od školy jenom lenošení odpočinek nás čeká :) tento týden ve škole pohodička že? odevzdavát učebnice ale naštěstí jsem žadnou neplatila :D úklid třídy a koukaní na filmy koukali jsme na scary movie 1 2 3 :D dneska jsme šli do cukrárny na zmrzku :) co vy? :)

PARIS & RONALDO

24. června 2009 v 19:52 | Web.miss-Miška |  Paris Hilton

CELEBRITY VZTAHY
PARIS & RONALDO Po rozchodu s Dougem Reinhardtem se Paris utrhla ze řetězu a strávila noc s fotbalovým bohem a boháčem Ronaldem. Tomu ale jedna noc bohatě stačí.Osmadvacetiletá Paris Hilton a o pět let mladší Cristiano Ronaldo před dvěma týdny proklábosili večer v losangeleském klubu MyHouse a společně pak ve tři v noci odjeli do nedalekého domu Parisiny sestry Nicky. Fotografové mladého fotbalistu přistihli, že dům opouštěl v pět hodin ráno. Páreček se znovu sešel hned další den. To ale bylo patrně vše. Ronaldo se teď totiž vyjádřil, že si s Paris sice pěkně pokecali, ale nemá na ni čas.

"Paris žije tisíce mil daleko a je zaneprázdněná. Já mám práci v Madridu a nejsem si jistý, jestli se budeme moct vídat. Prostě si jenom maximálně užívám krátkého léta, které mám," posteskl si vytížený hráč Realu Madrid.

Co na tyhle kopačky říká Paris? Zatím nevíme. Začátkem června skončil její půlroční vztah s baseballovým hráčem Dougem Reinhardtem (23). Paris se s ním rozešla proto, že (podle slov její matky) potřebuje někoho staršího a dospělejšího. A to Ronaldo stejně není. Takže Paris má teď pole otevřené a může vyrazit na další lov.

Letní botky obchůdek:Mango

24. června 2009 v 16:16 | Web.miss-Miška |  Pro Holky

žabičky RoXy

23. června 2009 v 18:29 | Web.miss-Miška |  Pro Holky


veselé žabky

23. června 2009 v 18:19 | Web.miss-Miška |  >ObRáZkY*

Pohádkové doplňky

23. června 2009 v 9:55 | Web.miss-Miška |  Pro Holky

Pohádkové doplňky

Ze zapomenutého světa přicházejí do naší reality nymfy, elfky a mořské panny.
Pohádkové doplňky
náramek, Promod, 299 Kč
Pohádkové doplňky
náušnice, Debenhams, 199 Kč
Pohádkové doplňky
psaníčko, Coccinelle, 6200 Kč
Pohádkové doplňky
boty na podpatku, Fendi, 15 050 Kč
Pohádkové doplňky
korále, New Yorker, 150 Kč
Pohádkové doplňky
pásek, Orsay, 229 Kč
Pohádkové doplňky
kabelka s korálky, Mango, 1299 Kč
Pohádkové doplňky
náhrdelník s kostičkami, Liu. Jo, 2600 Kč
Pohádkové doplňky
saténová kabelka s koženou peněženkou uvnitř, Liu. Jo, 3200 Kč

Tvůj vysněný kluk

22. června 2009 v 17:21 | Web.miss-Miška

Jaký by měl být?.jak by měl vypadat?...

AhOojKy

19. června 2009 v 16:11 | Web.miss-Miška |  x....My DiArY

ahojii...jak pak se máte..u mě to ujde...ale to počasí je děsné:(...jináč jsme malovali celý byt...a můj pokojíček růžově světle...moc se mi to libí...uklidila jsi vytřídila si věci...nabýtek poskládala :) takže to je fajn :) na víkend plánujeme chatu ale uvidí se podle počasí...co vy budete dělat:)pište vaše Miška♥

Ps: už mooc se těším na prázdniny a už se nám bliží...ju a včera jsme byli se třídou v Zoo takže vám pak přidám fotečky :)

Dárečky od Kiki♥mého Sb :)

15. června 2009 v 18:23 | Web.miss-Miška |  Dárečky
děkuji

PARIS SVEDLA RONALDA :D

14. června 2009 v 20:28 | Web.miss-Miška
wroald123_full.jpg (415×600)Tak tohle je vážně bomba! Jen co dala Paris Hilton kopačky svému bývalému Dougu Reinhardtovi, našla si okamžitě náhradu. A ne ledajakou! Sáhla po tom nejlepším, po čem mohla. Jejím vyvoleným se stal toiž nejdražší fotbalový hráč planety Cristiano Ronaldo, kterého potkala na párty v losangeleském klubuMyHouse, kam se přišla bavit se svou sestrou Nicki. Odtud pak odešli sice zvlášť,ale všicni si to namířili do domu Nicky Hilton, kde spolu Paris a Cristiano strávili bouřlivou noc. Těžko říct, jak dlouho tenhle románek vydrží, ale jedno je jisté. Paris si může udělat další zářez na pažbě.518281.jpg (440×566)

PaRiS HiLtOn

14. června 2009 v 20:11 | Web.miss-Miška |  Paris Hilton

Gold bikini by Hey Little Rich Girl.Paris Hilton by sevenup69.Paris Hilton 4 by jtmchanel.Paris Hilton by HelloPink.Paris by tommyv131.

Jak žijí psíci Paris Hilton

14. června 2009 v 19:55 | Web.miss-Miška |  Paris Hilton

Paris opět potvrdila, že luxus je slovo, které jí rozhodně není cizí. Tentokrát si však nepořídila novou kabelku, nebo luxusní auto, nýbrž udělala radost svým blízkým.
Konkrétně trojici svých psů, kterým nechala postavit luxusní palác, který je přesnou kopií její vily v Beverly Hills. Ve dvoupatrovém domě najdou pejsci klimatizované místnosti, speciálně upravené místo na spaní, zdobené mramorové schodiště nebo například vlastní šatník.
Venku na ně potom čeká altánek pro odpočinek a velký bazén.
Tak kdo by se nastěhoval?