Říjen 2009

Natálce,líbí?☻

31. října 2009 v 17:01 | Web.miss-Miška |  Dárečky

Převleky na halloweenské řádění

31. října 2009 v 16:45 | Web.miss-Miška |  Halloween!

Převleky na halloweenské řádění


Halloween je svátek, při kterém ožívají strašidelné postavy a začíná noční řádění. Postavy, které jednotliví účastníci vytvářejí, jsou strašidelné, ale zároveň svým způsobem roztomilé. V tuto noc navíc jen tak nikoho nepolekají, protože když se slaví Halloween musíme být náležitě připraveni na to, že naši kamarádi nebudou slavit v obyčejných džínech. Pravděpodobně si připraví nějaký pěkný převlek. Pro tuto noc jsou vhodné i převleky, které jsou jindy příliš autentické. Přinášíme Vám několik tipů na převleky, které se na Halloween nosí. Vybrat si můžete z čarodějnice, vampíra nebo smrtky.

Čarodějnice

Tato čarodějnice nebude jen tak ledajaká čarodějnice, to by bylo pro Halloween příliš fádní a obyčejné. Vaše čarodějnice bude mladá, atraktivní a vždy zábavná. Není jednou z mnoha starých čarodějnických bylinkářek, které přejí ostatním jenom samé zlé věci.
Pro koho je tento kostým určen?
Jednoznačně pro dívky všeho věku, které mají kuráž a mají chuť předvést, jaký temperament v nich dřímá.
Jak na to?
Jak se tedy stát mladou a krásnou čarodějkou? Není na tom nic těžké, postačí pár tahů štětcem, nasednout na koště a čarodějnický rej může začít…
Budete potřebovat:
- bílé, černé a svítivě až jedovatě zelené šminky
- transparentní pudr
- tenký štěteček a malou kosmetickou houbičku
Nejprve naneste na celý obličej jak podklad bílou barvu. Začněte nanášet barvu od vnější části obličeje do té vnitřní. Nešetřete barvou ani ve vnitřní části obličeje, zde je naopak nutné, aby byla vrstva barvy větší. Především nadočnicové oblouky musí být důrazně zakryté.
Ústa obtáhněte tenkou černou linkou a vzniklou linii vyplňte svítivě zelenou barvou. Na líčení očí budete potřebovat černou. Zde určitě nešetřete. Nejvýraznější musí být řasy. K dosažení žádaného efektu použijte buď umělé řasy nebo několik nánosů řasenky. Nakonec udělejte černou tužkou výrazné linky, pod okem i nad okem. Své obočí přímo maximalizujte pomocí hnědé nebo černé tužky, nebojte se a protáhněte linii co nejdále.
Na líčení nad očima použijte stejnou barvou, jako jste si nalíčili ústa - tedy jedovatě zelenou.
Celé dílo překryjte transparentním pudrem. Čarodějnice je připravená k odletu!

NÁŠ TIP!

Váš vzhled bude naprosto dokonalý s čarodejnickou parukou.

Upír

Nočním tichem se blíží tajemná postava. Má sklopenou hlavu a až na plášť sahající ke kotníkům působí docela obyčejně. Ale tu náhle zvedá hlavu a upřeně zaměří na svou oběť rudě červené oči. Otvírá ústa a ve svitu měsíce se zableskne bílý špičák…
Pro koho je tento kostým určen?
Především pro chlapce. Dá se říct že pro všechny, ale jako s postavou vampíra je nutné umět také náležitě zacházet. Upír je mazaný, umí čekat a zaútočit v tu pravou chvíli. Proto je potřebná trpělivost a také ten správný upíří šarm.
Jak na to?
Pro nalíčení této postavy budete potřebovat:
- bílé, černé, červené a oranžové šminky
- transparentní pudr
- tenký štěteček a malou kosmetickou houbičku
- umělou krev
- umělé upíří špičáky
Podklad je stejný jako u čarodějnice. Použijte bílou barvu a překryjte jí celý obličej. Tentokrát ale můžete vynechat oči. Nyní vezměte do ruky černou tužku a řádně "zkrášlete" obočí. Vykreslete na původní obočí pořádný porost, určitě nešetřete. Těsně pod oko naneste trochu červené nebo oranžové a krvavý vzhled zdůrazněte bílou barvou, která potvrdí žádaný kontrast.
Ústa obtáhněte černou linií a vyplňte je krvavou červenou barvou. Pokud jste nesehnali umělé špičáky, můžete je jednoduše dokreslit na spodní ret. Červenou barvu naneste v malém množství také na zuby, jako kdyby z nich odkapávala krev. Vše překryjte transparentním pudrem a postava je hotová. Upíří vzhled umocníte dlouhým pláštěm honosném vzhledu. Nejvhodnější je tedy použít oblek. Nakonec upevněte černého motýlka…

Smrtka

Tajemná postava v kápi pomalu vytahuje kosu a jediným tahem naplní osud kohokoliv z nás…to je postava smrtky, která žije se svým údělem být rozhodčím v našich životech…
Pro koho je tento kostým určen?
Opět spíše pro chlapce, ale pokud je to přání dívky, může být smrtkou samozřejmě i ona.
Jak na to?
Pro smrku budete potřebovat následující líčení:
- bílé a černé šminky
- transparentní pudr
- kosmetickou houbičko
- kosu z umělé hmoty
Na obličej naneste jako podklad opět bílou barvu. V tomto případě naneste barvy opravdu hodně. A líčení je hotové! Vše pouze překryjte transparentním pudrem.
Jako převlek použijte černý plášť s kapucou. Kapucu si smrtka přetáhne přes hlavu tak, aby jí nebylo vidět příliš do obličeje. Do rukou patří samozřejmě kosa.

Nejstrašidelnější halloweenské recepty!

31. října 2009 v 16:42 | Web.miss-Miška |  Halloween!

Nejstrašidelnější halloweenské recepty!


Protože Halloween je tu,připravili jsme pro Vás několik receptů, pomocí kterých můžete přispět k nezapomenutelnosti celého večera. Nejsou to ale ledajaké recepty! Kromě tradičních pokrmů jsme pro Vás připravily i několik strašidelných. K tomuto svátku patří trocha halloweenské hrůzy, kterou můžete netradičně přenést i na pokrmy, které se večer budou podávat. Strašidelná hostina může začít…

TRADIČNÍ RECEPTY

Dýňová polévka
Stejně jako k Halloweenu patří neodlučitelně dýně, tak k němu patří i polévka, kterou z ní zhotovíte. Jedná se o velice chutné jídlo, které se sice nejvíce hodí k tomuto svátku, ale nemusí být pravidlem, že se jí pouze v tento večer. I když je to samozřejmě velice stylové…
Na přípravu budete potřebovat velkou dýni, slepičí vývar, lžíci másla a mouky, cukr, sůl, pepř, nadrcený zázvor, skořici, šunku a smetanu.
Příprava není složitá a zabere Vám slabou půlhodinku. Nejprve oloupejte a vypeckujte dýni. Poté ji nakrájejte na velké kostky a nechte 15 minut povařit, aby změkla. Kostky propasírujte přes sítko a hmotu, která vznikne, přidejte ke slepičímu vývaru. Na vedlejší pánvi připravte jíšku - smažte máslo a mouku a hmotu přelijte trochou vývaru. Vývar v pánvi pořádně promíchejte, aby mouka netvořila nežádoucí hrudky. Poté můžete obsah pánve přidat do hrnce. Polévku nechte krátce povařit. Nezapomeňte ji čas od času promíchat, aby se nevytvářely hrudky a Vaše polévka byla jemná. Nakonec je třeba polévku dochutit, podle chuti přidejte cukr, sůl, pepř, zázvor a skořici. Nakonec přidejte na kostičky nakrájenou šunku. Těsně před podáváním přimíchejte smetanu.
Halloweenský chléb
K výše uvedenému receptu na dýňovou polévku můžete podávat právě halloweenský chléb. Svou nasládlou chutí se k polévce výborně hodí. Na jeho přípravu budete potřebovat půl kila mouky, hrníček mléka, kostku kvasnic, vajíčko, dvě lžíce másla a 100g cukru.
Všechny přísady smíchejte tak, aby vzniklo celistvé kynuté těsto. To nechte půl hodiny v teple vykynout. Vykynuté těsto dochuťte hrozinkami, namletými oříšky, sušeným ovocem, skořicí a trochou muškátu. Pečte na 220 stupňů půl hodiny a nakonec posypte chléb práškovým cukrem.

NÁŠ TIP!

Dochucení záleží především na Vás a Vy můžete přidat do těsta cokoliv, co uznáte za vhodné. Pokud chcete své halloweenské hosty pobavit přidejte do těsta prsten a udělejte malou soutěž pro Vaše hosty. Vítězem je ten, kdo najde prsten právě ve svém kousku chleba.

STRAŠIDELNÉ POCHOUTKY

Obložené chodidlo
Pokud chystáte opravdu strašidelnou party je tento recept stvořen přímo pro Vás. Na přípravu chodidla budete potřebovat cca. kilo mletého masa, cibule a kečup. Doba přípravy záleží na Vaší zručnosti a ochotě věnovat uměleckému dílu čas. Zkrátka - z mletého masa vymodelujte jako z hlíny chodidlo. Míra detailu záleží pouze na Vás. Cibuli využijte na nehty a jedno kolečko položte kousek nad kotník jako uřízlou kost.
Mleté maso ale samozřejmě není přímo určeno pro konzumaci, pokud Vám je tedy masa líto, zkuste využít jiný materiál, který je konzumovatelný. Například mleté maso z bezpečného zdroje připravené na tatarský biftek nebo můžete použít paštiku.
Autentičnost zvýšíte kečupem nebo jiným červeným jedlým barvivem.
Krvavá jablíčka
Pro přípravu krvavých jablíček budete potřebovat "klasická jablka", párátka, cukr, potravinářské barvivo( červené) a ocet.
Jablka omyjte ve vodě a velice dobře je osušte. Odstraňte stopku a na její místo zapíchněte větší párátko nebo špejli, tak aby dřevo prošlo skrz. Mezi tím dejte vařit litr vody s cukrem (dvojnásobek vody než cukru), lžící octa a potravinářským barvivem. Nechte přejít varem a poté sundejte ze sporáku. Do připravené směsi namáčejte jablka. Když je uchopíte za párátko, můžete s nimi snadno otáčet tak, aby se lehce obarvila. Ještě mokrá jablka položte do misky s cukrem a obalte je v něm.
Plesnivý koláč
Než se plesnivý koláč stane plesnivým koláčem je nejprve zcela obyčejný koláč. Proto si připravte libovolné těsto a upečte z něj obyčejný koláč. Neobyčejným se stane až poté, co na něj přidáme polevu. Tu připravíte následovně: našlehejte cca. 6 bílků tak, aby vznikl tuhý sníh. Do sněhu opatrně přidejte 3 lžíce cukru a hrníček rozpuštěného tuku. Touto směsí přelijte vychladlý koláč. Poté si vezměte malé sítko a přes něj posypte koláč kávovým práškem. Nejvýhodnější bude, když tak uděláte den před Halloweenem. Kávový prášek totiž díky bílku změní svou barvu a zezelená a celé dílo vypadá poněkud plesnivě. A to je právě to, co dělá z obyčejného koláče ten pravý pro halloweenskou hostinu!
Rozřízlý mozek
Abyste docílili žádaného efektu rozřízlého mozku, postupujte následovně. Připravte si velkou a pěknou hlávku květáku. Z ní odstraňte opatrně košťál tak, aby se hlávka nerozpadla. S trochou octa vařte ve slané vodě 20 minut. Během doby, kdy se bude vařit květák si připravte bramborovou kaši. Bohatě postačí kaše připravená ze sáčku. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, udělejte kaši řidší. Toho docílíte tak, že ji naředíte mlékem. Hotovou kaši ještě smíchejte s nakrájenou šunkou. Uvařený květák umístěte na talíř a kolem něho nalijte kaši.
Aby vypadalo nejen okolí, ale i samotný květák věrohodně rozpusťte sýr a tím přelijte hlávku. Pokud chcete využít i efektu "páchnoucích" sýrů, můžete rozpustit právě ty. Sýr můžete vylepšit červeným potravinářským barvivem nebo kečupem. Nakonec vezměte velký nůž a ten zapíchněte doprostřed květáku. Případně můžete dekorovat kečupem.
Mrtvolné prsty
Příprava mrtvolných prstů je velice jednoduché. Potřebujete pouze nožičky párků, které náležitě odekorujete. Párky nejprve naaranžujte na talíři. Na jednu stranu každého vsuňte mandli, tak aby vypadala jako nehet. Na druhou stranu, kde chybí prstu ruka, přijde velké množství kečupu.
zdrojik natálka♥

Halloween bleskovka-konec-

31. října 2009 v 16:13 | Web.miss-Miška |  Bleskovky


  jak slavíš hallowen? 

Od mojí Holly ♥♥

30. října 2009 v 20:28 | Web.miss-Miška |  Dárečky


moc krásný kamarádko moje miloučká!♥

b.l-e´s-k*o=v,k\a!-konec-

29. října 2009 v 18:58 | Web.miss-Miška |  Bleskovky

jména↑ pro zvířátka

figurky ve stylu Halloween...

29. října 2009 v 14:43 | Web.miss-Miška |  Halloween!

KTERÁ JE VAŠE?


Teď už si na večírku vždycky bezpečně poznáte svou skleničku! Pohlídá vám ji jedna z figurek ve stylu Halloween...
Znáte to: když se na party rozproudí zábava, člověk si za chvíli není jistý, která z nedopitých skleniček na stole byla původně ta jeho... V Potten & Pannen se rozhodli, že vás tohoto problému definitivně zbaví.
Provedli to s vtipem: nabízejí vám sadu třinácti strašidýlek s přísavkami. Vy se už jen rozhodnete, které z nich je vám zrovna dnes večer nejsympatičtější, a poctíte ho výsadou hlídat právě vaši skleničku. Pokud jste hostitelka, vybíráte jako první!
Party přísavky Halloween na skleničky, 13 figurek za 179 Kč. Adresy a otvírací dobu prodejen najdete na:

Krásný dáreček od Kiki♥

29. října 2009 v 14:37 | Web.miss-Miška |  Dárečky

SMS-ky

29. října 2009 v 14:35 | Web.miss-Miška |  Citáty


SMS-ky pro přátele :
Pozor!Toto je samomyslící SMS zpráva.Automaticky se posílá nejmilejším a nejzlatějším lidem v seznamu.Rozhodla se právě pro Tebe...

Jestli se mě bojíš, volej 158
Jestli Tě bolí že nejsem s Tebou, volej 155
Jestli Tě polévá horkost, když na mě myslíš, volej 150
Jestli Ti velmi chybím, volej jen mě...

Víš jaký je rozdíl mezi Tebou a padající hvězdou? Když vidím Tebe, moje přání je splněné...

SMS-ky pro nepřátele :
Hej Ty sexy osobo!Miluji Tě!Usmíváš se?To je fajn! Tak se mi to líbí.Teda je fakt vědecky dokázané, že opici dovedeš k úsměvu nejrychleji pěknou blbostí.

Když Tě vidím tak mi stoupne sebevědomí,protože vím, že jsem mohl skončit i hůř.

Dobrý den, egyptský památkový úřad sbírá staré vykopávky. Proto vyjděte před dům a čekejte na sběrné auto.

a pro tebe Holly♥

28. října 2009 v 21:55 | Web.miss-Miška |  Dárečky

pro kiki♥

28. října 2009 v 21:54 | Web.miss-Miška |  Dárečky

Jumping pavouk

28. října 2009 v 19:33 | Web.miss-Miška |  Zvířata
Jumping pavouk :) komu se líbí?→já boíím :(

Mars

28. října 2009 v 19:30 | Web.miss-Miška |  Vesmír


Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová budou rodiči

28. října 2009 v 19:14 | Web.miss-Miška
Známý zpěvák a lamač ženských srdcí Enrique Iglesias (34) se podle informací portálu showbizspy.com stane otcem.
Ačkoli nedávno přiznal, že před oltář se velmi nespěchá, možná přece jen změní názor, protože jeho dlouholetá přítelkyně, bývalá tenistka Anna Kurnikovová (28) je ve druhém měsíci těhotenství.
Přitažlivá blondýnka zrušila svou účast na triatlonu v Malibu, kde se každoročně zúčastňovala z charitativních důvodů. "Nemyslím, že se nacházím v období, kdy bych se měl ženit. Pokud by však do toho přišly děti, tak to by bylo o něčem jiném, "vyjádřil se Iglesias v červnu tohoto roku latino zpěvák.
Dvojice v současnosti tráví společné chvíle ve svém hnízdě lásky na Floridě.

Zmrzlý dort z pusinek

28. října 2009 v 19:12 | Web.miss-Miška |  Recepty

Zmrzlý dort z pusinek


Chuť i vzhled dezertu jako by popíraly, že jeho výroba zabere slabou půlhodinu...

Ingredience:

  • 1 koupený piškotový korpus nebo chlebíček (např. piškotová Babeta Odkolek, 300 g okolo 25 Kč)
  • 10 velkých sněhových pusinek
  • 500 ml zakysané smetany
  • 250 g zavařeniny s kousky ovoce(domácí nebo například značky Bon Maman)
  • jakékoli drobné ovoce na ozdobu

Příprava jídla

1. Kulatou otevírací dortovou formu o průměru 20 cm vyložte pečicím papírem a na něj dejte piškotový chlebíček nakrájený na plátky. Mezery vyplňte drobnými kousky piškotu (s hotovým korpusem tenhle krok odpadá).
2. Pusinky nalámejte a nasypte do mísy. Přilijte zakysanou smetanu a promíchejte. Tuto směs a zavařeninu přenášejte lžící do formy, ale nemíchejte, aby v ní zůstaly kousky.Povrch zarovnejte plochým nožem a na pracovní desce pak formu sklepejte, aby byl dort kompaktní. Dejte ho do mrazáku.
3. Před podáváním vyjměte z formy a přemístěte na plochý talíř nebo podnos. Ozdobte ovocem.

ChRiStMaS

28. října 2009 v 12:23 | Web.miss-Miška |  Vánoce

jů pro mě♥

25. října 2009 v 20:56 | Web.miss-Miška |  Dárečky
od---►_NatTyS(*×*)DaRkNe€Ss×fACeE_◄ |
Pro Mišku :*:* Růžová je naše :*<3

děkujiii

pro jessi-mishy

25. října 2009 v 20:13 | Web.miss-Miška
Kačenka pokladnička (Zvětšit obrázek)169,- Mišičko,mají žlutou,nevím jestli se dá sehnat ještě růžová,zašla bych ti tam,mám dojem že ta růžová byla ve slevě a určo levnější než žlutá.... :) joo a mají tam i jiný bezva věcičky s kačenkama!

AnDrEjCe!♥

25. října 2009 v 8:59 | Web.miss-Miška |  Dárečky


BeRušCE♥♥♥

25. října 2009 v 8:57 | Web.miss-Miška |  Dárečky