Srpen 2010

Pravidla správného fénování

26. srpna 2010 v 13:40 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Pro Holky
princeznamiska
Toužíte po lesklé a nevysušené hřívě vlasů? Pak je nepoškozujte nešikovným vysušováním.
Pravidelné uživatelky fénů, kulem a žehliček by při vysoušení vlasů měly být obzvlášť opatrné. Intenzivní teplo strukturu vlasů poškozuje, vysušuje je a ty se pak lámou.
Hodně zmůžou kvalitní vlasové prostředky. Ochranné hydratační mlékoči sérum, které brání před vysušováním, byste měly používat při každém vysoušení vlasů. Nanášejte ho do vlhkých vlasů, a to od horní úrovně uší až ke konečkům. Kořínky vlasů vynechte, aby vám vlasy neztěžkly a nezplihly. Náš tip:Climent Thermique od Kérastase nebo Protein Spray od label.m.
Nezanedbávejte ani výběr fénů či kulem. Vysoušeče s iontovým zářením jsou dnes už absolutním nutností. Praktická je i možnost studeného proudu vzduchu. Kulmy a žehličky by zase měly disponovat nastavením libovolné teploty a minimálně keramickou vrstvou, která brání krepatění vlasů. V poslední době se ještě více než keramické žehličky osvědčily ty titanové.
Základní pravidla pro fénování vlasů:
1) Vlasy fénujte vždy z minimální vzdálenosti 15 cm.
2) Fénujte je ve směru růstu vlasů, nikoli proti němu.
3) Hodně škod se napáchá tím, že horko působí dlouho na jedno místo. Proto s fénem neustále pohybujte.
4) Při používání kulmy a žehličky je velmi důležitá teplota, pro jemné vlasy je maximální teplota 150 stupňů, pro normální vlasy pak 180.

Růžové prádylko

20. srpna 2010 v 12:17 | ♥...PriNciPeSsA...♥
PrinceznaMiska.blog.cz
PrinceznaMiska.blog.cz
PrinczenaMiska.blog.cz

Karibik čelí perutýnům

19. srpna 2010 v 22:03 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Zajímavosti
Perutýni patří k ozdobám mnoha mořských akvárií. Typické jsou pro tyto ryby volné dlouhé paprsky ploutví, jež se podobají pestře zbarveným jehlicím a perutýnům skýtají velmi dobrou ochranu. Tyto "jehlice" jsou navíc opatřeny jedovými žlázami.
princeznamiska

Bodnutí perutýna je proto velmi bolestivé a dravci se mu zdaleka vyhnou. Člověka za normálních okolností na životě naštěstí neohrozí. Perutýni jsou doma v Indickém a Tichém oceánu. Odtud se v poslední době šíří do dalších oblastí. Někdy k tomu přispívá i člověk, který zavlekl perutýny například do Karibiku nebo do Středozemního moře.
Nedávno se objevili perutými i u jedinečných korálových útesů Panenských ostrovů. Vědci bijí na poplach. Perutýn je nenasytný dravec a ryby z karibských korálových útesů nejsou na přítomnost tohoto otesánka zvyklé. Hrozí, že perutýni některé druhy korálových ryb u břehů Panenských ostrovů zcela vyhubí.

Trojrozměrná exploze supernovy

19. srpna 2010 v 22:01 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Vesmír
Poprvé se mohou astronomové pokochat trojrozměrným pohledem na materiál vyvržený ze supernovy. Zprostředkoval jim jej dalekohled ESO/VLT zaměřený na supernovu SN1987A.
princeznamiska

Tato supernova se nachází ve Velkém Magellanově mračnu. Světlo její exploze k nám doletělo v roce 1987. K výbuchu došlo už někdy kolem roku 1820. Supernova je od Země vzdálená necelých 170 světelných let, což je s ohledem na dimenze vesmíru doslova "za humny".
Trojrozměrný obraz hmoty vyvržené při explozi supernovy prozradil, že výbuch nebyl ve všech směrech stejně silný. Někde získala hmota hvězdy mnohem více energie a pohybovala se rychleji. Počáteční rychlost explozí vyvrženého materiálu dosahovala až desetinu rychlosti světla.
Za touto první vlnou vyvrženého materiálu se žene desetkrát pomaleji druhá vlna exploze z materiálu ohřívaného radioaktivními prvky, jež vznikly při počáteční explozi.

Horký podzimní trend – ponožky

19. srpna 2010 v 21:59 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  x....Móda :D
Pokud chcete být v podzimní sezoně ultrašik, nechte nohy v teple.
Říká se - nikdy neříkej nikdy. A totéž platí o tolik proklínaných ponožkách v sandálech.
Podzimní přehlídková mola totiž jednoznačně velí natáhnout si ideálně co nejtlustší ponožky do jakýchkoli bot.
Nesporné výhody to má hned dvě - za prvé vám rozhodně nebude zima od nohou a za druhé tím dokonale vtisknete svým starým botám zcela nový look. Samotná barva nebo výška ponožek už je jen a jen na vás.
Nechte se inspirovat punčochovým zbožím z přehlídek Marca Jacobse, Alexandera Wanga nebo Prady.
princeznamiska

Rebríček najsexi mužov

19. srpna 2010 v 21:15 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Pro Holky
Rebríček najsexi mužov 
 podľa ankety magazínu Glamour:
1. Robert Pattinson
Robert Pattinson z Twilightu

Mini sukně

18. srpna 2010 v 19:20 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  x....Móda :D
Rozevlátá mini
1. růžová, Gant, 5499 Kč
Rozevlátá mini
2. s drobnými květy, Zara, 699 Kč
Rozevlátá mini
3. modrá s puntíky, La Femme Mimi,1990 Kč
Rozevlátá mini
4. tyrkysová, Skunk Funk, 1680 Kč
Rozevlátá mini
5. s velkými květy, Vero Moda, 699 Kč
Rozevlátá mini
6. pestrobarevná, Mexx, 1499 Kč
Rozevlátá mini
7. tyrkysová s květy, Debenhams, 799 Kč
Rozevlátá mini
8. fialová, Benetton, 1499 Kč

LÁSKA NA DÁLKU

18. srpna 2010 v 18:47 | ♥...PriNciPeSsA...♥
PrinceznaMiska.blog.cz
Hurá, konečně jsi zamilovaná! Má to ale háček. Svého prince jsi potkala na prázdninách a až když jsi v TOM byla až po uši, zjistila jsi, že bydlí pěkně daleko od tebe! Co teď?! Poradím ti, jak "přežít"...

Koutek vzpomínek

Vyber si jeden roh pokoje, který věnuješ svému miláčkovi. Můžeš si tam vystavit fotky a jiné věci, které ti připomenou společné chvíle. Se svíčkou nebo růží bude tohle místečko ještě romantičtější.

Hvězdná hodina

S tímhle rituálem si budete fakt blízko. Domluvte se, že se ve stanovenou hodinu podíváte na nebe a budete jeden na druhého myslet. Nebo si určete jednu hvězdu lásku a vždycky, když ji na nebi objevíš, budeš myslet na svého miláčka a on na tebe. Lákavé, ne?

Do pelíšku

Máš jeho tričko, měkoučký polštářek nebo darované plyšové zvířátko? Ne? Tak ho popros, aby ti urychleně něco takového poslal. Dáreček si pak můžeš každou noc brát s sebou do postele a bude ti skoro tak, jako kdyby tvoje láska ležela vedle tebe.

Všudypřítomná vůně

Znáš vůni svého kluka? Je fuk, jestli voní obyčejným sprcháčem nebo drahým parfémem. Stejně pokaždé, když tu jeho vůni ucítíš, rozklepou se ti kolena. Honem ji sežeň a pak si můžeš připomínat, jak tvůj miláček voní, jak často jen budeš chtít.

Tóny lásky

Pamatuješ si, který song zněl, když jste se poprvé políbili? Nebo máte jinou písničku, která se vám stala osudovou? Pusť si ji vždycky, když budeš osamělá.
Stáhni si ji jako zvonění a nastav tak, aby hrála jen tehdy, když volá ON!

Překvapení

Vyrob mu dárek. Vyrob třeba koláž z fotek, nebo mu namaluj hrneček nebo tričko. Když budeš pracovat na dárku, čas ti rychleji uteče a navíc mu uděláš obrovskou radost, až uvidí, jakou sis dala s výrobou práci. 

SOS tipy

Někdy je to fakt hodně špatné. Nic nezabírá a stýská se ti tak, že máš pocit, že ti pukne srdce. Můžeš mu zavolat, ale někdy pomůže daleko víc něco úplně jiného: Povyražení, které tě přivede na jiné myšlenky! Zavolej kámošce a jdi s ní do kina, nakupovat nebo zorganizujte mejdánek. Hlavně když se zabavíš a přestaneš přemýšlet nad tím, jak moc ti tvůj brouček chybí.

JUSTIN BIEBER JE TVÁŘÍ KOSMETIKY PROTI AKNÉ!

18. srpna 2010 v 18:42 | ♥...PriNciPeSsA...♥

Kanadský zpěvák si zahraje v reklamě...
Justin Bieber (16) nedávno podepsal smlouvu s kosmetickou firmou Proactiv Acne Solution. Na jeden rok se tak stane tváří značky, která prodává osvědčené přípravky na boj proti akné.

Zpěvák natočí několik TV spotů a nafotí sérii snímků pro inzerci v časopisech. Jde o jeho vůbec první smlouvu s kosmetickou firmou a Justin je na ni velmi pyšný. Sám totiž přípravky PAS používá dlouho a s akné tak zatočil jednou provždy

"Jsou věci, které se přihodí každému teenagerovi. Roste jako blázen a nemůže s tím nic dělat. Cloumají s ním hormony a nechce s tím nic dělat. Pak jsou tu beďary a ty chci zničit," říká Justin v jednom z klipů!

Před Justinem byla tváří Proactiv například Katy Perry, Alicia Keys, Avril Lavigne, Jessica Simpson nebo Jennifer Aniston.

Letní modýlky

9. srpna 2010 v 21:53 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  x....Móda :D


1. kraťasy, Kebab, 1550 Kč 
2. triko, H&M, 399 Kč 
3. růžové sluneční brýle, H&M, 199 Kč 
4. růžové šaty, Anima Tua, 4650 Kč 
5. zelený top, H&M, 399 Kč 
6. krátké sako, Diesel, 3360 Kč 
7. dřeváky s barevnými pruhy, Leiser, 1390 Kč 

Návštěvnost za minulý týden :) Děkuji moc

9. srpna 2010 v 11:21 | ♥...PriNciPeSsA...♥


Pondeli: 155
Utery:   149
Streda:  140
Ctvrtek: 143
Patek:   174
Sobota:  122
Nedele:  150

Celkem:  1033Víte, jakou máte barvu?

5. srpna 2010 v 21:19 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Zajímavosti
Možná podvědomě k nějaké barvě tíhnete, nějakým způsobem vás přitahuje, fascinuje, je vám s ní dobře, ráda se do ní oblékáte, ale nevíte proč. Ode dneška budete třeba moudřejší.
Podívejte se na tabulku a popřemýšlejte, jestli to odpovídá skutečnosti.

Znamení zvěrokruhuPrimární barvaSekundární barva
VODNÁŘModrá Zelená
RYBYBílá        Zelená
BERANBílá  Růžová
BÝKČervená   Žlutá
BLÍŽENCIČervená   Modrá
RAKZelená         Hnědá
LEVČervená  Zelená
PANNA Zlatá   Černá
VÁHYČerná Modrá
ŠTÍRHnědá Černá
STŘELECZlatá   Červená
KOZOROHČervená Hnědá

růže

5. srpna 2010 v 21:17 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Zajímavosti
rose
Řeknete si, že růže musí vonět všem, ale pro mě má růže až mystickou přitažlivost. A je zvláštní, že čím je obyčejnější, tím je mi bližší a sympatičtější. Nemůžu projít kolem keříku růží, aniž bych do něj nezabořila nos. Růže mě povzbuzuje, zlepšuje náladu a je to květina, kterou nejraději dostávám.Už víme, že každé znamení má svůj kámen, barvu, a dokonce i bylinu. Chcete vědět, která bylina je ta vaše? Možná vám dojde, proč milujete fialky nebo vůni aromatického koření.

Vodnář - bez, zemědým, divizna
Ryba - plicník lékařský, tužebník jilmový, růže šípková
Baran - prvosenka jarní, česnek, chmel, hořčice, rozmarýna
Býk - podběl, libeček lékařský, máta, tymián
Blíženci - levandule, kmín, kopr, petržel, sporýš
Rak - sedmikrásky, řepík, máta, jasmín, yzop lékařský
Lev - vavřín, brutnák lékařský, heřmánek, měsíček zahradní, mák, routa vonná
Panna - fenykl, saturejka, pelyněk, kozlík lékařský
Váhy - prvosenka jarní, fialky, řebříček,
Štír - bazalka, estragon, čechřice vonná
Střelec - řimbaba, netřesk, sléz, šalvěj
Kozoroh - kostival, šťovík, kokořík

Obrázky

3. srpna 2010 v 21:52 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  >ObRáZkY*
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska
princeznamiska

princeznamiska

Králíčci

3. srpna 2010 v 21:25 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Zvířata
princeznamiska

Tipy, jak vypadat na fotkách co nejlépe

2. srpna 2010 v 15:09 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Pro Holky
princeznamiska
Nemusí vás fotit profesionál, abyste svými fotografiemi zanechala dojem. Stačí si osvojit pár triků.
Vaše fotky z dovolené nebo večírku už delší dobu neputují jen do rodinného alba, ale obíhají po Facebooku nebo Picasu. O to víc to chce, abyste na fotkách vypadaly skvěle.
Existuje řada profesionálních triků, které z vás na snímcích udělají krásku. Dokážou opticky zeštíhlit i vyhladit pleť. Přinášíme vám ty nejlepší. Myslete na ně, až se příště objevíte v objektivu fotoaparátu.
1) Správný postoj těla
Myslete na to, jak stojíte. Narovnejte záda a jedno rameno vytočte trochu blíže k fotoaparátu. Divy dokáže i ruka v bok. Modelky tak nepózují pro nic za nic. Trojúhelník, který se jí vytvoří, zeštíhlí opticky pas i boky.
Nestoupejte si pod přímé ostré světlo. Pleti lichotí to tlumené a nepřímé.
2) Nastavení hlavy
Tvář nenastavujte přímo k fotoaparátu, vyplatí se natočit ji lehoučce z boku. Nedívejte se do čočky, ale těsně vedle ní. 
Fotoaparát by neměl být níž, než je úroveň vašich očí. Jinak vám na fotkách vykouzlí dvojitou bradu. Vyplatí se bradu maličko posunout dopředu.
3) Matný make-up
Vyhněte se orosenému vzhledu líčení. Na fotkách budete vždy vypadat lépe s matným podkladem a přepudrovaným nosem.
4) Nezapomeňte na rtěnku a řasenku
Pokud jdete na večírek, kde budou poletovat neodbytní fotografové, zvolte raději líčení s dominantními rty. Výrazná rtěnka vypadá na fotkách mnohem lépe než kouřové oční stíny. Stejně tak i dlouhé nepřehlédnutelné řasy.

Natalia Vodianova pro Stellu McCartney

2. srpna 2010 v 15:05 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  x....Móda :D
Se svou kampaní si britská návrhářka vyhrála. Nechala ji pomalovat barevnými ilustracemi.
Jednoduchost a čistota nemusejí vždy přitáhnout pozornost tak, jak bychom chtěli. Chce to něco křiklavějšího a nápadného. Tak možná uvažovala Stella McCartney, když pracovala na své kampani pro podzim/zimu 2010.
Proto nechala k dokonalosti dovedený minimalismus svých modelů oživit malůvkami od britské umělkyně Barry Reigate. Výsledek je perfektní - hravý,pestrý a nepřehlédnutelný.
Všem, kteří tvrdí, že už jen samotnou Natalii Vodianovou nemohl nikdo přehlédnout, dáváme za pravdu. S originálními prvky Barry Reigate fungují však fotografie mnohem lépe. Kampaň je skvělá.
princeznamiska
princeznamiska