Prosinec 2010

1.vánoční bleskovka pro 1

21. prosince 2010 v 22:17 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Bleskovky
princezna miska


na téma vánoce napiš jak se těšíš pro koho už máš dárečky,jaké druhy cukroví děláte....

Kate Pery uvedla vůni v uhrančivém flakónu ve tvaru kočky

21. prosince 2010 v 22:14 | ♥...PriNciPeSsA...♥
princezna miska

Vánoční speciální anketa!

11. prosince 2010 v 20:34 | ♥...PriNciPeSsA...♥
PrinceznaMiska.blog.cz
Ptám se vás! Otázky na které odpovídate.Každý s nás se na vánoce těší ale každý trochu jinak někdo méně nebo hodně. Přejete si dárečky které byste rádi doslali...Podívejte co jsi přejí oslovené lidičky kterých jsem se ptala :)
______________________________________________________________________

OTÁZKY -Jak se těšíš na vánoce - Co jsi přeješ

**

Moooc se teším ^^ .... přeju si .... nwm všechno co chci už mám =D ....Ale tak oblečení atd ^^9

Moc se těším na vánoční pohodu, na salát a cukroví.Přeji si hlavně at jsme spolu.//
NA VÁNOCE SE MOCKY TESIM JE TO NEJHEZCI OBDOBI ROKU,RADA BYCH ABY BYLY ZASNEZENY.2,PREJI SI HLAVNE ABYCH JE MOHLA TRAVIT S TEMA CO MAM RADA♥A Z DARecKU:HLAVNE OPET KNIZKY,
OD ROBINA COOKA,KENA MC CLURE,ROBINA COOKA,
MICHAELA PALMERA VSE Z LEKARSKEHO PROSTREDI.,LESK NA
PUSINKU,podlozku pod kastolky tescoma...a tobě mišičko přeji hlavně abys byla šťastná♥

**

Moc se netěším, žehličku mobil a naky oblečeni //
Váánooce se těšiiim mooc páč se těšim na prázdniny a na to že buud konečně pohromadě s rodinou..taky na dárky.. a přeju si...hadry..mobil bude..no a tak se těšim na vše..


//

Jo tak na vánoce se tisim a co bych chtela a je to je problem no =Dnovej mobil a obleceni fakt newim


¨///

Na vánoce se těšim ale nemám ráda tu předvánoční atmosferu uspíchanou a přeju si novej mobil kterej stejně dostanu až v lednu xD a notebook nějak si to uprav ptž je to debilně napsaný xDDD páč nestíhám asi ta předvánoční atmosfera... xDD

//

Na vánoce se teším, přeji si aby byl sníh//

Na Vánoce? nijak další den v práci :D a co si přeju Audinu :P99

Tesim se normalně,a preji si hru a obleceni=D77
Těším se na vánoce moc jako každý rok.Vánoční atmosféra,pohádky,vůně cukroví, když vánoce tak kapr prostě tradice...Časy kdy je celá rodina pohromadě a dělají si radost dárečky které vybrali s lásky...Tak se těším a představím si vánoce.Přeji si pár maličkostí které mi udělají radost...Např.                                       Kadeřnická kniha,nebo sada kosmetických připravků na vlásky...+Mě potěší                                     vše co je růžové ;D Hlavně mít zdravou rodinu a být se svoji láskou♥:)

Profily na Facebooku se mění

8. prosince 2010 v 20:13 | ♥...PriNciPeSsA...♥
Facebook se zřejmě opět rozhodl naštvat část uživatelů, protože jim sahá na to, na co jsou zvyklí - a sice na jejich profily (mimo jiné). V následujících dnech čeká všechny postupná změna designu.
Facebook je neustále se vyvíjejícím organizmem, který se změnami jen tak nepřestane. Větší změny obvykle vyvolají vlnu nevole, protože uživatelé si příliš nechtějí zvykat na novinky na webu, který využívají denně - mnozí dokonce několik hodin.
<p> </p>
Jenže Mark Zuckerberg a spol. mají jinou představu. Podle nich se Facebook musí stále vyvíjet. Kromě jiných změn tak nyní probíhá přeměna profilů, která je obzvlášť závažná, protože vlastní profil je vlastně to nejcennější, co uživatelé na síti mají.
Změna je patrná na první pohled. Na vrch profilu se dostaly osobní informace, jako například škola, zaměstnání, datum narození apod. Hned pod tím jsou k vidění fotografie, které jsou tradičně nejpopulárnější na celém Facebooku.
Jako obvykle probíhá změna postupně, takže ji čekejte v rámci dnů a týdnů. Spolu s ní budete také vyzváni k pečlivějšímu vyplnění osobních údajů. Facebook však dodává, že tím nezměníte své nastavení ohledně soukromí, takže se údaje budou zobrazovat stále jen povoleným skupinám.