Červenec 2011

Mix?

26. července 2011 v 21:39 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  >ObRáZkY*

Alena & Gigi

26. července 2011 v 21:01 | ♥...PriNciPeSsA...♥
Po šesti letech řekla signorina Šeredová Gigimu Buffonovi své ano - tedy sí! Jaké jsou její dojmy?

"Myslím, že pokud jde o mé svatební šaty, překonala jsem rekord: byly to ty nejrychlejší šaty na světě," říká modelka a novopečená nevěsta Alena Šeredová. Svůj manželský slib složila italskému fotbalovému brankáři a otci svých dětí16. června v kostele svatého Petra a Pavla na pražském Vyšehradě. "Šaty mi přišly poštou týden před svatbou, bez jediné zkoušky nebo úpravy - a padly mi dokonale!" chválí si Alena Buffonsplývavý svatební šat bez rukávů, který si nechala ušít britskou návrhářkou Jenny Pakham.Dlouhý, krajkou lemovaný závoj si Alena navrhovala sama, se zbytkem svatební výstroje jí vypomohli přátelé - na cestu k oltáři modelku obul Giuseppe Zanotti, na poslední chvíli vytvořená čelenka do vlasů pochází z dílny Eugenie Bruni.
"Musím přiznat, že ty opravdové emoce, o nichž jsem si myslela, že je každá nevěsta prožívá dlouho před svatbou, mě zaplavily teprve ve chvíli, kdy jsem vstoupila do kostela," svěřuje se Alena, pro niž chvílí největšího dojetí byla procházka uličkou mezi kostelními lavicemi. Do kroku jí přitom hrála píseň she s the one od Robbieho Williamse. Dějištěm svatební noci byl novomanželům hotel Kempinski, kde se předtím odehrála hostina pro 60 pozvaných. Znavená nevěsta se prý z oslav vytratila až jako poslední - v půl třetí ráno.

Salátová kompozice

26. července 2011 v 20:56 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Recepty

Jejich sezona je v plném proudu. A v létě je všude všeho dost,.šest základních bodů:
1) Začněte kreativně
Salát nemusíte vždy vystavět na listech ledového salátu. Nahraďte ho špenátem, rukolou, čekankou nebo polníčkem.
2) Napumpujte salát proteiny
Sáhněte i po něčem jiném než po zelenině. Zkuste uzenou makrelu, tuňáka, krevety, kuře nebo tofu.
3) Přidejte barvu
Nejkrásnější saláty hýří barvami. S tím vám pomůže červený pepř, řepa, červené fazole, karotky, červená cibule, avokádo nebo kukuřice.
4) Zjemněte chuť
Měkký sýr typu lučina, tofu nebo cottage dodá salátu jemnost a vašemu tělu vápník.
5) Zvýrazněte aroma
Sladkým, pálivým nebo kyselým získá salát na rozmanitosti a zajímavosti. Co nezvládnou bylinky, o to se postará ovoce (citron, pomeranč, grapefruit, fíky) nebo zázvor.
6) Navrch něco chřupavého
Jako třešničku na dortu přidejte pekanové, makadamové či vlašské oříšky, arašídy, mandle, slunečnicová semínka, kousky chleba pita nebo celozrnné krutony. Vytvářejí k zelenině příjemný chuťový kontrast.

Nej.. produkty na vlasy

26. července 2011 v 20:48 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  Účesy
Koho jiného se ptát na nejlepší vlasové produkty než kadeřníků. Mají nejvíce zkušeností, rukama jim prošly všechny typy vlasů. Takže klíčová otázka zní: do kterých šamponů, stylingových produktů, olejů, lesků či barev investovat? Které podle nich patří k tomu nejlepšímu na trhu? Tady jsou odpovědi:
Volume Riche, L'Oréal Professionnel. Pěnové tužidlo si nemůže vynachválit Libor Šula. Kombinuje ho s olejovou péčí Elixir Ultime od Kérastase. Společně vytvoří fantasticky lesklé a hedvábné vlasy s výrazným objemem. "Vyzkoušejte, a uvidíte reakce okolí," nechal se slyšet několikanásobný držitel Kadeřníka roku.
Mess Up, Osis+,schwarzkopf. James Fillery, majitel a hlavní stylista salonu James Hair, nedá dopustit na zázrak jménem Mess Up. Vlasy zanechá sexy, matné a hebké na dotek. Přitom je drží v požadovaném tvaru celý den.
Long Repair,nivea.Vlasová stylistka Sally Brooks má svého favorita v kondicionéru ve spreji Long Repair. Vlasy nezatěžuje a nechá jim přirozený pohyb. Hned po použití jsou hezky lesklé a vypadají zdravě.
Caviar Dry Shampoo,alterna.Podle Michala Zapoměla, kreativního ředitele značky Alterna pro Evropu, je jednoznačně nejlepším produktem suchý kaviárový šampon. Vaše vlasy s ním budou lehoučké a skvěle vyživené.
Oil Treatment, Moroccan Oil.Miluje ho Craig Hughan ze salonu Toni & Guy a s ním tisíce lidí na světě. Vlasy jsou po něm okamžitě lesklé, vyživené a jemné. Rychle se vstřebá a nedělá mastné prameny

ObRáZkY

15. července 2011 v 15:15 | ♥...PriNciPeSsA...♥ |  >ObRáZkY*