Srpen 2012

8 nejdražších měst světa

7. srpna 2012 v 15:38
1. Melbourne, Austrálie
2. Sydney, Austrálie
3. Paris, Francie
4. Oslo, Norsko
5. Osaka, Japonsko
6. Geneva, Švýcarsko
7. Tokyo, Japonsko
8. Zurich, Švýcarsko
20 nádherných tipů na dovolenou snů

7. srpna 2012 v 15:01

Ještě jste se nerozhodli, kam vyrazit na dovolenou? Láká vás: průzračně čistá voda, nedotčená příroda nebo zajímavá architektura. Výběr je jen na vás!

Fernando De Noronha - Brazílie
Jezero Pangong Tso- Himaláje
Tian Tan Buddha - Lantau Island, Hong Kong
Spirit Island, jezero Magligne, Alberta, Kanada
Rýžová pole, Čína
Bern, Švýcarsko
Coron Palawan, Filipíny
Rocky Village, Vernazza, Itálie
Porto Katsiki, Lefkada, Řecko
Vodopády Lower Lewis River, Washington, USA
Golden Eye Hotel - St. Mary, Jamaica
Ostrov Brac - Chorvatsko
William Bay, Austrálie
Soneva Fushi, Maledivy
The Whanganui River, North Island, Nový Zéland
Alentejo, Portugalsko
Etretat, Normandie, Francie
Vodopády The Pearl, Čína
Norsko
Awa'awapuhi Trail Kauai, HavajDrinky - to pravé letní osvěžení!

4. srpna 2012 v 13:42
V horkých dnech nás letní zahrádky u hospůdek a barů lákají na osvěžující drinky a je opravdu těžké jim odolat. Jsou chutné, ledově chladné a navíc tak krásně vypadají! Dobrou zprávou je, že s pomocí pár surovin, které jsou dnes již běžně k dostání snad v každém obchodě, si letní drinky, které znáte z barů, můžete namíchat i doma, není na tom nic těžkého. Chystáte tedy zahradní party, nebo si jen chcete zpříjemnit večer? Nachystejte si spousty ledu a jde se na to!

Mojito - klasika, bez které si léto neumíme představit

Jeden z neoblíbenějších letních drinků, mojito, má svůj původ už v 16. století, kdy si na něm angličtí korzáři pochutnávali na Kubě. Postupně se díky nim rozšířil i do dalších zemí a dnes je znám snad po celém světě. Co k výrobě tohoto drinku potřebujete? Základem je limetka podrcená s lístečky máty, asi tři lžičky třtinového cukru, led, trocha sody a samozřejmě bílý rum. Spousta lidí se sice domnívá, že pomocí citronu, klasického cukru a tuzemáku se dá mojito také vyrobit, ale věřte mi, rozdíl je opravdu veliký! Pro malou inovaci můžete do mojita přilít trochu sektu, díky čemuž vznikne mojito royal.
Drinky - to pravé letní osvěžení! (http://www.luxurymag.cz)

Sex on the beach - vodka s džusem trochu jinak

Další ze světově známých drinků s dráždivým letním názvem Sex on the beach nás láká především sladkou chutí a krásnou barvou. Co se týče ingrediencí, nejedná se o nijak složitý drink, vystačíte si s 4 cl vodky, 10 cl pomerančového a 5 cl brusinkového džusu a 2 cl broskvového likéru. Pak už jen pořádně promíchejte, ozdobte například plátky pomeranče a můžete podávat.
Drinky - to pravé letní osvěžení! (http://www.luxurymag.cz)

Rosato Royal - vyzkoušejte lahodné růžové Martini

Klasiky jsou sice osvědčené a málokdy nás zklamou, ale zkoušení nových věcí k létu patří, proto se podíváme i na koktejl, se kterým jste se možná ještě nesetkali. Nese honosný název Rosato Royal a k tomu, abyste si na něm mohli pochutnat, potřebujete 12 cl sektu, 6 cl Martini Rosato a 6 cl pomerančového džusu. Nezapomeňte na dostatek ledu a pro zajímavější chuť i vzhled do drinku přihoďte i několik mražených či čerstvých malin.
Drinky - to pravé letní osvěžení! (http://www.luxurymag.cz)

Pears cooler - hruškové osvěžení

Jednoduchým, osvěžujícím a navíc vynikajícím drinkem, který se skládá jenom ze tří surovin, je Pears cooler. Jak si tuto pochoutku připravit? Na led nalijte 4 cl hruškové vody, přidejte deci bílého vína a podle chuti dolijte spritem. Na ozdobu přidejte hrušku a výsledek posypte trochou skořice - výtečné letní osvěžení je na světě!
Drinky - to pravé letní osvěžení! (http://www.luxurymag.cz)

CO JE PRO MUŽE SEXY?

4. srpna 2012 v 13:14
Léto přeje flirtování. Tak si oprašte, co už ze zkušenosti
Čím ho okouzlíte?

1. Očima a úsměvem
Až pro 65 procent mužů je váš pohled důležitější než to, jak hluboký nosíte výstřih. Ještě se k tomu příjemně usmát, a neodolá vám. Vyberte si ho, zaměřte pohledem a vyčkejte do momentu, kdy nastane oční kontakt. Pak jej zafixujte po dobu pěti vteřin, usmějte se na něj, a je váš.
2. Inteligence
Víc než polovina mužů čeká, že máte rozhled a také spoustu zájmů, o kterých budete moct společně diskutovat. Nečekají znalosti vědecké pracovnice, ale klepy o celebritách dojem neuděláte. Dobře uvařit nedělní oběd už dávno nestačí. Ani s kvalitním sexem nevystačíte. Dřív nebo později nadejde moment, kdy si spolu budete muset povídat… a muži chtějí, aby bylo o čem.
3. Příjemné vystupování a šarm
Pro partnera jste něco jako vizitka. I když vypadáte jako obrázek, dbejte na to, jak reprezentujete. Není nic horšího než andělská tvářička se slovníkem puberťačky.
4. Fyzická krása a vaše tělo

Pro vztah je důležité mnoho věcí, ale polovinu mužů zaujme hlavně to, jak vypadáte. Říká se, že průměrný muž lépe vidí než rozumí mluvenému slovu. Nemějte ovšem komplexy - hezké tělo neznamená míry 90-60-90. Jsou obdivovatelé kulatých zadečků, nadměrných poprsí, dlouhých nohou… a autorka článku dostala jednou 'kopačky' za to, že její míry byly nedostatečné - a to si myslí celý život opak. :)) Každému se naštěstí líbí něco jiného. Důležité je, abyste si připadala sexy a pracovala na sobě. Udržovala a pěstila to, co vám příroda dala do vínku.