Únor 2013

DOKONALÉ VLASY. JAK NA NĚ?

27. února 2013 v 20:06 Účesy


Stop klepům
Jedna z částí procesu návštěvy salonu je drbání se svým kadeřníkem. Co jsi si koupila nového na sebe, jak se má přítel atd. Ale dřív, než začnes s lavinou novinek, ujisti se, že jsi větší část konverzace věnovala konzultaci tveho budoucího účesu. Pokud je to přesně naopak, nediv se, že jdes domů nespokojená.
Rutina
Při vytváření účesu je velmi podstatné informovat vlasového stylistu o tom, jak se denně o své vlasy starás - od začátku do konce. Produkty, česání, foukání, úprava pěšinky… Každý krok je důležitý.
Naučte se řeč
U výběru barvy je velmi podstatný slovník. Když ty říkáte zrz, a přitom myslíte medově zlatou, jak to asi dopadne? Projdi si regály s barvami a nauč se popisy odstínů. Nebo ještě lépe - projdi si s kadeřníkem vzorky, které má k dispozici, a vhodný odstín vyberte na místě.
Nech si poradit
Každý tón pleti vyžaduje jiný nádech barvy. Možná jsi si usmyslela, že chces popelavou blond jako Kate Moss, pravda ale může být, že ti sluší zlatavé odstíny. Poslechni kadeřníka, jinak se budes divit, proč ti výsledná barva nesluší.
Profesionální lekce
Vís, jak si správně vyfoukat vlasy? Natočit prameny? Zeptej se, co dělat. Kadeřník ti jistě rád ukáže ten nejlepší postup.